200 TL Kulaklık Önerisi

Everest'in mükemmel denilebilecek düzeyde kulaklıkları var, tavsiye ederim. Teşekkürler.

Bundan 1 sene önce 200 TL'ye Rampage Snr W-1 almıştım ve 1 ay içinde kablosu koptu, bu nedenle uzun zamandır dandik bir kulaklık kullanıyorum.

Everest, Snopy, Frisby, Gamepower, James Donkey vb. markaların kaliteden, dayanıklıktan ve rahatlıktan yoksun ürünlerini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. 3-5 ay kullanım için 200 TL vereceğine hiç kulaklık almasın daha iyi. Adam zar zor 200 TL para biriktirmiş. Biz burda en kaliteli ürünü alabilsin diye her türlü seçeneği sunmaya çalışıyoruz. Şu saçma sapan markaları tavsiye etmeden önce bir araştırın. Bilgi sahibi olun. Zaten bunları yapsanız asla tavsiye falan etmezsiniz.

Screenshot_2018-06-24-02-37-57-206_com.dmall.mfandroid.png

Screenshot_2018-06-24-02-38-01-545_com.dmall.mfandroid.png

Hangisini seçmeliyim?
Konfor olarak hangisi daha ön planda?

Bu akşam ailem ile tatile çıkıyorum yani 1 hafta sonra alacağım bu nedenle son 1 ürüne yetişemeyebilirim. Yani hangisi daha konforlu onu söylerseniz fiyat fark etmeksizin onu alacağım. :)
Steel Series Siberia 200'de karar kıldım. Nedeni yanında laptop ve telefon için dönüştürücü vermeleri, daha konforlu ve biraz daha küçük olduğu için taşınabilir olması. Cevaplarınız için teşekkürler iyi forumlar :)
Son dakika bütçemiz yükselterek Arctis 3 almaya karar verdim. Tüm yardımları için herkese teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı