200 TL kulaklık önerisi

Emre Sakinmaz

Kilopat
Black Friday'da oyuncu kulaklıkları ucuzlar diye düşünüyorum. Şimdi 230-240 TL civarı olsa 200 TL'ye duser. Şimdi 230 TL civarı olan Black friday'da ise 200 TL olacak oyuncu kulaklığı önerileri :).

@Emre Sakinmaz Mesajda yazım yanlışı var pardon yazım yanlışını düzelttim. Bu kulaklığa bütçeniz yeterse güzel olur. Mikrofon ve ses kalitesi Bloodye göre raz daha iyi.
HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık (HSCS-BK/NA) | HyperX | Black Friday HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Ürün indirimli fiyatı 270 TL. Mikrofon önemli amacım discord tarzı ortamlarda konuşmak. 200 TL civarı önerebileceğiniz var mı?

Ürün indirimli fiyatı 270 TL. Mikrofon önemli amacım discord tarzı ortamlarda konuşmak. 200 TL civarı önerebileceğiniz var mı?
Dostum, hepsiburadada büyük indirimler olucak 300 tl lik bir ürün 200 tl seviyelerine inebilir, bence de HyperX in o kulaklığı oldukça kullanışlı ses kalitesi de baya iyi, 200 tl'ye yakın bi fiyata düşerse alabilirsin. Veya İtopyada satılan Thermaltake H200 modelinide önerebilirim oda 300 tl civarındaydı 200 tl sularına düşecektir.

Dostum, hepsiburadada büyük indirimler olucak 300 tl lik bir ürün 200 tl seviyelerine inebilir, bence de HyperX in o kulaklığı oldukça kullanışlı ses kalitesi de baya iyi, 200 tl'ye yakın bi fiyata düşerse alabilirsin. Veya İtopyada satılan Thermaltake H200 modelinide önerebilirim oda 300 tl civarındaydı 200 tl sularına düşecektir.
MSI DS502 7.1 Kulaküstü Oyuncu Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu kulaklık nasıl yorumlar olumlu. fiyatı daha düşer mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı