200 TL Laptop için masa önerisi

Arkadaşlar GLEN HOME OFFICE LAPTOP MASASI ATLANTİK FİYATI - Vivense.
Bu laptop masasını almayı düşünüyorum. Laptop'un soğuması konusunda hava akışında sorun yaşatır mı? Sizin masa önerileriniz var mı? Bütçe 200 TL.
Bu masa hakkında aşırı olumsuz yorumlar okudum. Sen en iyisi bildiğinden şaşma, normal bir masa al. Dayanıksızlığı, kırılması, malzeme kalitesi düşüklüğü vs çok laf dolanıyor ortada. Ben de düşünüyordum almayı ama bu ve benzeri yorumlardan dolayı vazgeçtim. Ama yanıltmak gibi olmasın, kullanan herhangi birisinin yorumlarını almadım, denk gelmedim öyle birisine.

Kasa almıyorsun masa alıyorsun ne hava akışı?

Antalya'da yaşıyorum malum sıcaklar sorun. Laptop altında ki hava ızgaraları için laptop standı kullananlar var. Haliyle bu üründe kullanamayacağım için sormak istedim.
Bu masa hakkında aşırı olumsuz yorumlar okudum. Sen en iyisi bildiğinden şaşma, normal bir masa al. Dayanıksızlığı, kırılması, malzeme kalitesi düşüklüğü vs çok laf dolanıyor ortada. Ben de düşünüyordum almayı ama bu ve benzeri yorumlardan dolayı vazgeçtim. Ama yanıltmak gibi olmasın, kullanan herhangi birisinin yorumlarını almadım, denk gelmedim öyle birisine.

Bu ürüne benzer bir öneriniz var mı? Veya 200 TL normal bir masa önerebilir misiniz?

Hakkında iyi yorumlar da var kötü yorumlar da. Biraz küçük geliyor çoğu insana ama bence alınabilecek bir masa gibi duruyor.

Bunun da metal ayakları var.

Antalya'da yaşıyorum malum sıcaklar sorun. Laptop altında ki hava ızgaraları için laptop standı kullananlar var. Haliyle bu üründe kullanamayacağım için sormak istedim.

200TL'ye daha iyi soğutucak bir laptop soğutucu alabilirsin
Hem 80TL cebinde kalıyor hem de masadan :D daha çok soğutuyor

200TL'ye daha iyi soğutucak bir laptop soğutucu alabilirsin.
Hem 80TL cebinde kalıyor hem de masadan :D daha çok soğutuyor.

200TL'ye daha iyi soğutucak bir laptop soğutucu alabilirsin.
Hem 80TL cebinde kalıyor hem de masadan :D daha çok soğutuyor.

Bu soğutucular sıcaklığa pek etki etmiyor diye biliyorum teşekkürler önerin için.

Önerilerinize bakıyorum sağ olun, konu başında paylaştığım ürünü başka sitelerde aynı şekilde bulamadım. Aynı masa için yorumlar olan bir link bırakabilir misiniz?

Geri
Yukarı