Çift Monitör İçin 140x70 Masa Önerisi

oweroth

Hectopat
Daha fazla  
Bir adet 27", bir adet 24" monitör satın aldım. Kasayı masanın altına koymayı düşünüyorum, o yüzden daha fazla uzun olmasına gerek yok ancak belki ders çalışabilirim diye biraz daha uzun olması tercihim. 135-150 cm civarı uzunluğunda, 65-75 cm genişliğinde masa arıyorum. Kaliteli, en fazla 500-600 TL civarı (200-300 TL de olabilir) bir masa önerebilir misiniz?

Koçtaşa ve ikeaya bak istediğin ölçüler standar bilgisayar masası ölçüleri.
IKEA'ya biraz baktım ancak dümdüz masalar genelde pek içime oturmadı en azından yanında bir bölme olması yani hafif L masa gibi olması benim için daha iyi olabilir içeceklerimi ve yediğim şeyleri koyabilmem açısından

Hazır masalar genelde suntalamadan yapılıyor ve çok kalitesiz oluyor vida bile tutmuyor.
Önerim masanı istediğin ölçülerde milimetresine kadar çiz ve marangoza gidip MDF malzemesinden yaptırmak istediğini söyle 10x10 santimetre büyüklüğünde her köşede ayak istediğini söyle. 750TL'den fazla masraf çıkacağını sanmıyorum. Tank gibi olur. Kendim yaptırıyorum şu an 1000TL'ye L şeklinde 175x80 büyük kısmı 140x50 L gibi döndüğü kısmı.

Geri
Yukarı