200 TL Mekanik klavye önerisi

Bütçe 200. oyuncuyum. Gecikme olmasını sevmem o yüzden bir de basması hafif olursa sevinirim sesli de olur sessiz de.
Normalde 200 TL'ye mekanik klavye bulman imkansız şu anki dolar kuruyla. Fakat mekanik alternatifi klavye olarak 125 TL Piranha 2345 öneririm. Mekanik için en az 500 ile 600 TL arası bulabilirsin.

Normalde 200 TL'ye mekanik klavye bulman imkansız şu anki dolar kuruyla. Fakat mekanik alternatifi klavye olarak 125 TL Piranha 2345 öneririm. Mekanik için en az 500 ile 600 TL arası bulabilirsin.

Piranha 2345 benim eski klavyem idi. Asla mekanik alternatif yerine konulamaz. Dandik ve basit bir klavye idi. Bütün tuşları en fazla 1 aya soyuldu. Ayrıca fiyatı daha geçen sene 35-40 TL idi 125 TL nedir ya? Bu duruma sebep olan kendinden utanmalı 😠😠😠

Fiyat performans mekanik klavye bu var bir tek önerebileceğim. Bim'e de gelmişti geçenlerde indirimde 500'tlye görmüştüm bir Bim'de bulursan kaçırma derim.

Son düzenleme:
Fiyat performans mekanik klavye bu var bir tek önerebileceğim. Bim'e de gelmişti geçenlerde indirimde 500'tlye görmüştüm bir Bim'de bulursan kaçırma derim.
BİM'e gelen bu değil yanlış bilgi. BİM'e geldiğinde aldım, çok da güzel bir klavye alttaki linkte bulunuyor kendisi.

Geri
Yukarı