200 TL Mekanik Klavye Önerisi

Hielaph

Kilopat
Makaleler
2
Maksimum 200 TL bütçe ile mekanik klavye önerebilir misiniz? Blue-Red fark etmez. Ben Gamepower Warlock'a baktım ancak başka öneriler de iyi olur.

RGB aydınlatmalı olsa çok daha iyi olue ya çünkü genelde gece bilgisayar başındayım. En azından tuşları görmek isterim.
200 TL'ye alacağınız RGB'li ürünler genelde kalitesiz veya uzun ömürlü olmuyor. Tavsiyem ya bütçeyi arttırmanız yada önerdiğim klavyeyi almanız. Onun dışında GamePower alıp 1-2 ay sonra bozulan çok var. Trust GXT 890 tepkime süresi gereksiz fazla. Demek istediğim aydınlatmaya kanıp 2 ay sonra bozulacak klavyeler almayın.
Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? Sorun yaşadınız mı?
2 Haftadır kullanıyorum. Tuşlar siliniyor sadece onuda almadan önce bilerek aldım. Onun dışında bir sıkıntım yok çok memnun olduğum bir klavye.

Maksimum 200 TL bütçe ile mekanik klavye önerebilir misiniz? Blue-Red fark etmez. Ben Gamepower Warlock'a baktım ancak başka öneriler de iyi olur.
Bence itopyadan vpro700s alloy al çok güzel bi klavye ben aldım gayet güzel sesi var ve kaliteli ürün driveride var miss
RGB aydınlatmalı olsa çok daha iyi olue ya çünkü genelde gece bilgisayar başındayım. En azından tuşları görmek isterim.
VPRO V700S Alloy Blue Switch Mekanik Türkçe Gaming Klavye | ITOPYA 179 tl + kargo bence bunu alın aydınlatmasında güzel

Dosya Ekleri

• IMG_20190903_225353.jpg
    IMG_20190903_225353.jpg
    565,1 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı