200 TL modem önerisi

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Arkadaşım TürkNet'e geçeceği için modem önerisi istedi fakat bilgim olmadığı için buraya sormak istedim. Altyapısı 16 Mbps destekliyormuş. Bütçesi de en fazla 200 TL. Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Altyapısı gelişir de VDSL gelirse faydalanamaz. 200 TL'ye sadece ADSL modemler var, bence biriktirip 250-300 arasına VDSL modem alsın bir daha uğraşmaz. Ha alamam derse TP-Link TD-W8961ND alabilir.

Altyapısı gelişir de VDSL gelirse faydalanamaz. 200 TL'ye sadece ADSL modemler var, bence biriktirip 250-300 arasına VDSL modem alsın bir daha uğraşmaz. Ha alamam derse TP-Link TD-W8961ND alabilir.
Haklısınız, arkadaşım Elazığ'da yaşıyor. Altyapının gelişmesi pek mümkün değil gibi gözüküyor. Bu bütçeye önerebileceğiniz en iyi modem bu mudur ?
Ben modemimi 2. el almıştım, 100 TL'ye VDSL modem. Bir bakın derim bütçesine göre güzel ürünler bulunabilir.
Maalesef, ikinci el mümkün değil.

Ben uzun süre o modemi kullandım. Kopma, çekmeme gibi sorunlar yaşamadım. Ben de diyordum ayrıca VDSL neden gelsin ücra köşelere diye ama geldi işte :) sonradan TP-Link TD-W9970 aldım. Bu modemle de çok memnunum. TP-Link'den şaşmayın derim.

Geri
Yukarı