200 TL mouse önerisi

Bütçe
200
Elim biraz büyük CS gibi FPS oyunları oynuyorum teşekkürler.
MX518 der tek geçerim. Kendim de kullanıyorum. Ayrıca G2 takımının 3 oyuncusu ve birkaç profesyonel oyuncu daha kullanıyor. Pro Settings sitesinden bu verilere ulaşabilirsin. Profesyoneller ne kullanıyor öğrenebilirsin. Mouse'un içerisinde 400IPS 40G değere sahip G Pro Wireless ve Superlight'ta da bulunan HERO 16K sensörü bulunmakta. Ergonomisi EC2-A kadar iyi. RGB manyağı olmadığımdan çok severek kullanıyorum.

MX518 der tek geçerim. Kendim de kullanıyorum. Ayrıca G2 takımının 3 oyuncusu ve birkaç profesyonel oyuncu daha kullanıyor. Pro settings sitesinden bu verilere ulaşabilirsin. Profesyoneller ne kullanıyor öğrenebilirsin. Mouse'un içerisinde 400IPS 40G değere sahip G PRO Wireless ve Superlight'ta da bulunan Hero 16k sensörü bulunmakta. Ergonomisi EC2-a kadar iyi. RGB manyağı olmadığımdan çok severek kullanıyorum.

Sonunda benim gibi birisi daha. Şunu da belirteyim kennyS G PRO Wireless'ten bu mouse a geçti. Param olduğu vakit geçmeyi düşünüyorum.

Sonunda benim gibi birisi daha. Şunu da belirteyim kennyS G PRO Wireless'ten bu mouse a geçti. Param olduğu vakit geçmeyi düşünüyorum.
Hocam ben KennyS hayranı bir insanım ve ona bakarak aldım bu mouseu. Şu an çok memnunum ve parası kalitesinin altında kalıyor resmen. G102 Katar Pro vs. bu mousela kapışamaz bile ergonomi ve sensör yönünden.

Kesinlikle. Ayrıca CS:GO da hangi takımı tutuyorsun? Ben OG. Gönülden de G2 yi tutuyorum. 😄
Valla Xantares için BIG'ydi takımım ama Xantares de bu sene çok iyi bir performans ortaya koyamadı fakat ben Space Soldiers döneminde bile G2'yu tutuyordum. Yani G2'luyum diyebilirim.

Geri
Yukarı