200 TL Mouse Önerisi

Bütçe
200
Hocam yeni hesap ile de denedim ama sepette yine olmadı.

InkedScreenshot_20210615-192924_LI.jpg

Hocam daha pazar günü Razer Viper Mini aldım 50 TL indirimle bugün bitmiş olabilir tam olarak bilmiyorum.

Redragon M808 aldım arkadaşlar. Bugün kargodan geldi ve şu anda ilk izlenimlerim olumlu. İlginiz için teşekkürler.

Almayı düşünüyorum. Memnun musunuz? Herhangi bir sıkıntısı var mı? Malzeme kalitesinin iyi olduğuna eminim çünkü hem klavyem hem kulaklığım Redragon. Yazılımı var mı?
Yazılımı mevcut ve düşük bütçeli bir mouse olmasına rağmen paracord'umsu bir kablosu var diye biliyorum, çok iyi bir özellik bence. Ben de alacağım yakın zamanda. Yazılımında bir kaç sıkıntı var diyorlar ama çok büyük bir sorun değil sanırım.

Yazılımı mevcut ve düşük bütçeli bir mouse olmasına rağmen paracord'umsu bir kablosu var diye biliyorum, çok iyi bir özellik bence. Ben de alacağım yakın zamanda. Yazılımında bir kaç sıkıntı var diyorlar ama çok büyük bir sorun değil sanırım.
Sağlamlığından çok kablonun örgü olması hafifliğine etki ediyordur büyük ihtimalle. Zaten hafif bir mouse yapmaya çalışmışlar. Yazılımını da ilk aldığımda dpi ayarlamak için kullanırım sadece. Çok sorun olduğunu sanmıyorum.

Merhaba. 200 TL bütçe ile fare almak istiyorum. Tutuş şeklim fingertip. En az 2 makro tuşu ve örgü kablo olması benim için yeterlidir. Teşekkürler.

Hocam Razer deathadderessential aldım 263 TL yazıto bakmayın ona cimriden falan bakın 239TL'ye kadar düşürdüm fiyatı tek rengi yeşil söyleyeyim ama ben oyun oynarken mouse a bakmayacağım sonuçta ve yeşl sevdiğim bir renk :D bulursam linki atarın.
Hocsm linki buldum indirimde 238 tl güzrl bi mouse benim için tavsiye ederim Razer Deathadder Essential RZ01-02540100-R3M1 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Hocam Razer deathadderessential aldım 263 TL yazıto bakmayın ona cimriden falan bakın 239TL'ye kadar düşürdüm fiyatı tek rengi yeşil söyleyeyim ama ben oyun oynarken mouse a bakmayacağım sonuçta ve yeşl sevdiğim bir renk :D bulursam linki atarın.
Hocsm linki buldum indirimde 238 tl güzrl bi mouse benim için tavsiye ederim Razer Deathadder Essential RZ01-02540100-R3M1 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
Eski bir mouse, daha iyi alternatifler varken alınmaz.
Redragon M808 aldım arkadaşlar. Bugün kargodan geldi ve şu anda ilk izlenimlerim olumlu. İlginiz için teşekkürler.
Hocam şuana kadar herhangi bir sorun yaşadınız mı? Mouse'da tıklamayla ilgili sorun var diyenler var çünkü.
@Alicem Doğan

Son düzenleme:
Eski bir mouse, daha iyi alternatifler varken alınmaz.

Hocam şu ana kadar herhangi bir sorun yaşadınız mı? Mouse'da tıklamayla ilgili sorun var diyenler var çünkü.
@Alicem Doğan

Hocam gayet de iyi bence alternatif olarak gayet kaliteli butonlarının büyüklüğü gayet iyi benim için ergonomik tasaramıyla sizin fikriniz bence gayet güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı