200 TL Mouse Önerisi

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, 200 TL bütçem var ve çoğu zaman her türden oyun oynayan birisiyim. Beni üzmeyecek uzun yıllar götürecek bir mouse bakıyorum. Normalde indirime girmişken Viper Mini alacaktım ama bana büyük mouse lazım. Alacağım farenin kablolu olması ve yazılımının olması benim için çok önemli. RGB olması şart değil benim için çok bir önemi yok RGB'nin. Tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim bu ikisi var bunlara bakabilirsiniz hocam:

Deathadder Essential hoşuma gitti ama Gigabyte ile arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Ayrıca Akakçe'ye göre en ucuza satan bıraktığım linkteki satıcı güvenli midir? Bazıları çakma ürün demiş.

DeathAdder Essential hoşuma gitti ama Gigabyte ile arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Ayrıca Akakçe'ye göre en ucuza satan bıraktığım linkteki satıcı güvenli midir? Bazıları çakma ürün demiş.

Satıcı 100 puan ama.

Merhaba bende razer deathradder almayı düsünüyorum deneyimleriniz nasıl?
Hocam mouse beni çok memnun etti açıkçası. Rahat bir tutuşu var ve boyut olarak yeterince büyük. Razer Synapse sayesinde detaylı olarak DPI ayarı, makro vs de yapılabiliyor. 30-40 dakika tuttuktan sonra elim terlemeye başlıyor yalnız. Sonuç olarak tavsiye ederim.

Deathadder Essential hoşuma gitti ama Gigabyte ile arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

Essential kullanıyorum güncel olarak bence alınabilir
Essential kullanıyorum güncel olarak bence alınabilir
:D :D :D hortlattım bir tık sanki

Geri
Yukarı