200 TL Mouse Önerisi

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar genelde FPS oyunları oynuyorum. Tutuş şeklim fingertip grip. Elim büyük sayılır. Aklımda G402 Hyperion Fury, Steelseries Rival 100 ve Corsair Harpoon var. G402'de serçe parmak masaya değiyor diyorlar. Rival 100 küçük gelir diye düşünüyorum. Harpoon da çok hafif diyorlar. Başka ne önerebilirsiniz? (Bu arada mavi rengini çok seviyorum. Bunu da dikkate alın lütfen.)

Evet G402'de serçe parmak değebiliyor. Ancak bu zamanla düzelebiliyor da tutuşa göre. G402 diğerlerine göre daha iyi bir mouse. Harpoon ise evet hafif. Ancak ben Razer Goliathus Control ile kullandım bir günlüğüne. Gayet iyiydi.

Alındı: Corsair Harpoon Mouse

Rival 300 modelinde plastik aşınma sorunu yok. Bir önceki model olan "sadece Rival" adı ile satılan modelde mevcuttu. Sonra, bu sorun giderilerek Rival 300 modeli geldi. Rival 300 modelini öneririm. Belli bir zamandır kullanıyorum. İstediğiniz özelliklere göre uygun bir faredir.

Steelseries Rival tam sana göre.
Rival mi yoksa Rival 100 mü?

Faremi aldıktan sonra değiştirmek istemediğim için sağlam olması da önemli. Bir kişi yan tarafları eriyor derken bir kişi böyle bir sorun yok diyor. İster istemez kuşkuya düşüyor insan.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı