200 TL oyuncu faresi önerisi

Darkblue99

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar, ben hem FPS, hem MOBA tarzı oyunlar oynuyorum. Maksimum 220 TL'ye kadar verebilirim. Hangi mouseları önerirsiniz? Tutuş tarzım Palm grip

Son düzenleme:
Normalde 400 TL ama indirime girmiş kaçırmayın bence.

Biaaz daha biri yazsın karşılaştırma yapacağım önerin için teşekkürler.
Direk bir fare önermek uygun olmaz. Önemli olan eliniz büyük mü küçük mü ve hangi tutuş şekliyle oynuyorsunuz.

1608293944397.png

Şu an bunu kullanıyorum ve tutuş şeklimin ismini bilmiyorum :)

Eliniz küçükse bunu öneririm, isterseniz beyaz versiyonu da var.

Normalde 400 TL ama indirime girmiş kaçırmayın bence
Sanırım bütün siteler indirime sokmuş, ne diyorsunuz? Tek bir sitede bulunan sözde indirimlere bakmayın, diğer siteler ile karşılaştırın. İnternet sitelerine kalsa her şey indirimli, gerçi sadece internetten alışverişte olan bir durum değil.

Arkadaşlar, ben hem FPS, hem MOBA tarzı oyunlar oynuyorum. Maksimum 220 TL'ye kadar verebilirim. Hangi mouseları önerirsiniz?

Corsair Katar Pro CH-930C011-EU 12.400 DPI 6 Tuş Optik RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com

Normalde mouse konusunda pek bir bilgim yok ancak bunu bir videoda görmüştüm adam buna bayağı iyi diyordu. DPI'da bayağı iyi bana göre. Ama genede biraz daha bilgili birilerinin yorum yapmasını bekle. İyi günler.

Direk bir fare önermek uygun olmaz. Önemli olan Eliniz büyük mü küçük mü ve hangi tutuş şekliyle oynuyorsunuz.

Palm grip şekliyle oynuyormuşum.
Logitech G300S bakabilirsin iyi bir mouse 6 makro tuşuda var
g300s kablosunu hiç beğenmiyorum ya çok ince
Corsair Katar Pro CH-930C011-EU 12.400 DPI 6 Tuş Optik RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse - incehesap.com

Normalde mouse konusunda pek bir bilgim yok ancak bunu bir videoda görmüştüm adam buna bayağı iyi diyordu. DPI'da bayağı iyi bana göre. Ama genede biraz daha bilgili birilerinin yorum yapmasını bekle. İyi günler.

Teşekkürler önerin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı