200 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Test edip alman lazım. Koltukların rahatlığı tamamen senin fizyolojik durumuna bağlı. Boyun ve kilon önemli kriterler. En iyisi aradığın fiyat civarında koltuk satan yerlere gidip denemen.

Test edip alman lazım. Koltukların rahatlığı tamamen senin fizyolojik durumuna bağlı. Boyun ve kilon önemli kriterler. En iyisi aradığın fiyat civarında koltuk satan yerlere gidip denemen.

Bu mesaja katılıyorum. Herkesin fizyolojik özellikleri aynı değil kimimiz uzun kimimiz kısa kimimiz fazla kilolu kimimiz zayıfız. En iyisi almayı düşündüğün marka modeli bizzat denemekten geçiyor.

@leadguitarbg @CraZyNoMaD
Ne yazık ki deneme şansım yok, zaten olsaydı bu konuyu açmama gerek kalmazdı yinede öneriniz için teşekkürler. Biraz daha para biriktirip Türksit Büro Mobilya - Mustang Oyuncu Koltuğu almaya karar verdim. Tabi daha iyisini bulmazsam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aylar oldu fırsat bulup alamadım bir türlü, bu sürede bütçeyi 300 TL yapma şansım oldu.

Türksit Büro Mobilya - Porsche File Oyuncu Koltuğu

Bu koltuk hoşuma gitti, Türksit markasının biraz daha alt modellerini araştırırken işçiliğin iyi olmadığı ve bir süre sonra koltuğun rahatlığını yitirdiğiyle ilgili yorumlar okudum ve sizlere bir kez daha danışmaya karar verdim. Bu koltukla ilgili çok fazla şikayet görmedim ama kararsızım öneride bulunursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı