200 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Gamenote H2016D Mikrofonlu RGB Gaming Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor şu an kullandığım ürün. Bu bütçede rakipsiz. Mikrofonu çok eğip bükmez isen ses kalitesinde şaşırırsın. İlk geldiği hafta sesimde bir gram dip ses yoktu. Şimdi çok çok az da olsa dip ses var ama dikkat etmez isen duymazsın bile. Kafamı ağrıtmıyor. Çok hafif. Bu bütçede alınır. CS için Windows Sonic kullan. Yeterli gelir.
Hocam bende almayı düşünüyorumda öyle csgo valorant yani ses kasmalı oyunları oynadığım yok. Uzun ömürlü ve kaliteli arıyorum. Bu uygunmudur ?

Hocam bende almayı düşünüyorumda öyle CS:GO Valorant yani ses kasmalı oyunları oynadığım yok. Uzun ömürlü ve kaliteli arıyorum. Bu uygun mudur?

Uygun bir ürün kalitesine lafım yok zaten bu bütçede rakipsiz. bu kulaklığı da kullandım. Emin olun bin basıyor. Ses gürlüğü bakımından çok çok az bir miktar geride de olsa mikrofonu taş gibi. G733'ten iyi diyebilirim. Bir hocamızın yorumu;

Biliyorsun kalitesini ;)
G733'den daha temiz veriyor sesi gerçek anlamda.

@Yiğit KAMURAY G733 mikrofonu kullanıyor, sesi biraz boğuk geliyor ancak benim sesim tertemiz gidiyor (H2016D kullanıcısıyım.)
Tabii ki G733 daha kaliteli ancak temiz ses isteyenler kapsın derim <3

Kesinlikle alınabilir GeForce NOW üzerinden oynadığım Rocket League oyununda mikrofon tenime değmese 1 saat sona erer iken kulaklığı unutuyorum. Çok hafif. Ama sağ alttan sese sağ tıklayıp> uzamsal ses>windows Sonic seçin.

Peki senin önerdiğin ne olduğu belirsiz marka Çin'den alıp marka bastırmıyor mu 200 TL altı ne olmasını bekliyorsun.
Hahahahhahahaha bu işin üstadıymış.
Böyle bir tavırdan aşağı yukarı ne olduğunuz anlaşılıyor, Çin'de fabrikan olur, üretirsin, buna kimse bir şey diyemez.
Fakat Çin'den isimsiz, başıboş modelleri üretmeden marka basıp satışa koyarsan, tabi ki kalitesiz olur.
GameNote, ReDragon gibi markalar, gerçekten F/P olan, sağlam markalardır.
Büyük ihtimal, şuan GamePower veya Rampage kullandığın için, bunun yanlış olduğunu zannediyorsun.

Böyle bir tavırdan aşağı yukarı ne olduğunuz anlaşılıyor, Çin'de fabrikan olur, üretirsin, buna kimse bir şey diyemez.
Fakat Çin'den isimsiz, başıboş modelleri üretmeden marka basıp satışa koyarsan, tabii ki kalitesiz olur.
Gamenote, Redragon gibi markalar, gerçekten F/P olan, sağlam markalardır.
Büyük ihtimal, şu an Gamepower veya Rampage kullandığın için, bunun yanlış olduğunu zannediyorsun.

Aynen üstat ne diyorsa odur hahahhahahahahahahahahaah çok garip insanlar var bu forumda 200 TL altı kulaklık uzmanı ne diyorsa odur sonuçta adam 200 TL altı kulaklık üstadıymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı