200 TL oyuncu mouse önerisi

Kiralemir

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam. Yeni bir oyuncu mouse almayı düşünüyorum. 200TL civarı bir bütçem var. Oyuncu mouseları hakkında pek bir bilgim yok. Bir mouse alırken nelere dikkat etmeliyim? Hangi sensör daha iyi vs? Ayrıca mouse önerilerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. Yeni bir oyuncu mouse almayı düşünüyorum. 200TL civarı bir bütçem var. Oyuncu mouseları hakkında pek bir bilgim yok. Bir mouse alırken nelere dikkat etmeliyim? Hangi sensör daha iyi vs? Ayrıca mouse önerilerinizi beklerim.
https://www.hepsiburada.com/rampage...yuncu-mouse-p-HBV00000S0UF2?magaza=SeninRafın
Benim şu anda kullandığım ve değiştirmeyi düşünmediğim G72 Greedy. Çok güzel bir mouse ve hızlı tıklama/makro basma üzerine kurulu bir oyunda (Minecraft 1.8.9. vb) double click ve normal click'e spam atarak 15cps ve üzeri yapabilirsiniz.

30 daha koy bunu al.

Hero 16k 400IPS, 16.000DPI, 40G hızlanması bulunan bir sensöre sahip.

Logitech'in üst seviye ürünlerine koyduğu sensörler ile arasındaki tek var bunda 40G hızlanma varken onda Hero25K'da 50G hızlanma var.

Mouse alırken bana göre en çok dikkat edilmesi gereken şey " bilekte ve ellerde ağrı yapacak bir tipte mi? " sorusu olmaktadır. Eğer ki rahat bir mouse değilse oyun oynarken seni bir zamandan sonra rahatsız edebilir. Benim sana önerebileceğim mouse;

DPI sayısı 6200 ideal sayılır diyebilirim. Ergonomik olarak tasarlanmış, konforlu ve kaydırmaz dokulu yan kavramlara sahipmiş. Zaten açıklamasında yazıyor. Karar senin, iyi forumlar.

Geri
Yukarı