200 TL PSU Önerisi

En düşük şunu almanı öneririm.
Eğer ikinci el almaya sıcak bakıyorsan o fiyatlara FSP 500W 80+ PSU'lar var.

Arkadaşın dediği doğru günümüzde 0 ve 200 TL'ye PSU yok maalesef. Fakat Aerocool hiç arttıramıyorsanız alınır.

En düşük şunu almanı öneririm.
Eğer ikinci el almaya sıcak bakıyorsan o fiyatlara FSP 500W 80+ PSU'lar var.

Ben de o güç kaynağını öneririm fakat burada daha ucuz buradan alması daha iyi olur, aynı mağazadan High Power 500W 85+ güç kaynağını aldım, sorunsuz bir şekilde ürün 2 günde evime geldi yurt içi kargo ile gönderiyorlar.

Sıfır olarak:

İkinci el olarak:
High Power ve FSP'nin herhangi bir 80+'lı PSU'su.

Sıfır olarak bu VX Plus 400 dışında almayın, evinizi patlatır.

@Umut 77 Teknobiyotik'te VX Plus 400 daha ucuz.

Sıfır olarak:

İkinci el olarak:
High Power ve FSP'nin herhangi bir 80+'lı PSU'su.

Sıfır olarak bu VX Plus 400 dışında almayın, evinizi patlatır.

@Umut 77 Teknobiyotik'te VX Plus 400 daha ucuz.

Evet Teknobiyotik'te daha ucuzmuş oradan da alınabilir bakalım daha ucuza çıkacak mı :D.

Gamepower al.
150TL kadar.
Kalan 150TL'ye 100TL imha kiti alırsın 50TL MC donalds lüx fastfood yaparsın sonra takarsın tuşa basarsın C4 sayacı aktif olur.
Bomba imha ekibini ararsın.

2. el öneririm bu bütçeye. FSP, High Power, Cooler Master gibi markalara bakılabilir.

Nükleer bomba o kadar ucuz mu?

2. el öneririm bu bütçeye. FSP, High Power, Cooler Master gibi markalara bakılabilir.
Eski Cooler Master PSU'ların günümüzde Rampage'lerden farkı yok. Son birkaç yılda düzeltebildiler. Eskiden güç kaynakları cidden iğrençti. Tam bir C4. Eski PSU'larının testlerine bakarsanız anlarsınız.

Eski Cooler Master PSU'ların günümüzde Rampage'lerden farkı yok. Son birkaç yılda düzeltebildiler. Eskiden güç kaynakları cidden iğrençti. Tam bir C4. eski PSU'larının testlerine bakarsanız anlarsınız.

Bilgim yok şu an iyi olduğu için önermiştim düzelteyim o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı