200 TL PSU önerisi

Böyle bir kural yok ama insani düşünceler diyor ki bilmediğim, araştırmadığım, tecrübe etmediğimi önermeyeyim ki bir aksilik olursa kulağım manasız yere çınlamasın.
Senin için konu kapanmıştır. Demek ki başkalarının fikirlerinede saygılı olmak gerekir, nasıl ben senin fikirlerine tek bir kelime bile etmediğim gibi. Hayırlı geceler dilerim.
Yok ama araştırmadan, bilmeden önermek ne kadar mantikli? Gidip bi' şu Gametech'in ne kadar rezil ve merdiven alti bi' firma olduğunu araştır sonra gerekirse tavsiye ver.
Ben fikrimi söylerim konuyu açan arkadaş, berbat bir şey der, almam der eyvallah, bu da onun fikri saygılı olmak gerek. Hayırlı geceler.

Senin için konu kapanmıştır. Demek ki başkalarının fikirlerinede saygılı olmak gerekir, nasıl ben senin fikirlerine tek bir kelime bile etmediğim gibi. Hayırlı geceler dilerim.
Ediniz efendim, ettiğiniz vakit dinlemeyen bir insan değilimdir. Özür dilediğim, hatamı kabul ettiğim çok olmuştur.

Forumda kullanılmayan, satın alınmayan ürünler tavsiye edilemez diye kural var mı?

Sizin mantığınıza göre; parası az ise tüm sistemin içinden elektrik geçirecek "dandik" bir ürün alsın? Ama bu doğru mu sizce? Biz burada kendimize sistem toplar gibi yaklaşıyoruz. Yarın, bir gün kullanıcılar gelip sorun yaşamasın istiyoruz. Paranın kolay kazanılmadığını bilerek hareket ediyoruz ancak böyle yaklaşımda bulunmak kötü bir hareket olarak mı algılanıyor? Böyle düşünüyorsanız yazık. Ancak bir çok insan, söz ettiğim tutuma devam edeceklerdir. Bilginiz olsun.

Sizin mantığınıza göre; parası az ise tüm sistemin içinden elektrik geçirecek "dandik" bir ürün alsın? Ama bu doğru mu sizce? Biz burada kendimize sistem toplar gibi yaklaşıyoruz. Yarın, bir gün kullanıcılar gelip sorun yaşamasın istiyoruz. Paranın kolay kazanılmadığını bilerek hareket ediyoruz ancak böyle yaklaşımda bulunmak kötü bir hareket olarak mı algılanıyor? Böyle düşünüyorsanız yazık. Ancak bir çok insan, söz ettiğim tutuma devam edeceklerdir. Bilginiz olsun.
Peki sizin tavsiye ettiğiniz ürün, bilgisayarı yakarsa, bunun garantisini veriyorsan; haklısın.
Arkadaşlar siz bana laf kalabalığı yapacağınıza, konuyu açan arkadaşa yardımcı olsanız, belkide arkadaş çoktan karar vermiş olurdu.

Peki sizin tavsiye ettiğiniz ürün, bilgisayarı yakarsa, bunun garantisini veriyorsan; haklısın.

Algınızda şöyle bir darlık söz konusu: Önerdiğiniz markanın ürünlerini kaç insan kullanıyor? Kaç insan öneriyor? Yani neden bir dolu kullanıcı "O ürün çok iyidir!" demiyor da güvenilir markaları sıralıyor, paylaşıyor? Elektronik şans işidir ancak bile bile karanlık yoldan gitmek bilinçsizliktir.

Arkadaşlar tavsiyelerde ve görüşlerde bulunmuş zaten. X firmanın gayrimeşru avukatlığını yaptığınız için yorumlar alıyorsunuz.

FSP ana ureticilerden, Gametech ise sertifikasiz ürünü etiket basip sertifikali diye kakalamaya çalışan kıçı kırık bir firma.
FSP'nin patlama oranına binde bir dersek Gametech binde 500'dür.
Tek sorun patlama degil, prizden çektiği elektrige bak, ilettiği güce bak.
Kullandigi kapasitörlere bak. Sizin sorununuz bilmediginiz ürünü hala savunuyor olmaniz. Dandik işte, anlayin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı