200 TL RGB mouse pad alınır mı?

Yer
İstanbul
Mkey ve antech marka 2 tane RGB mousepade denk geldim 200TL 80x30 boyutunda sizce alınır mı? Yoksa 200 TL'ye daha kaliteli bir mouse pad bulabilir miyim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. 80x30 olması çok önemli benim için. (Antech marka olan daha çok öneriliyor genellikle o yüzden onu almayı düşünüyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden RGB almak istiyorsun?

Mkey ve antech marka 2 tane RGB mousepade denk geldim 200TL 80x30 boyutunda sizce alınır mı? Yoksa 200 TL'ye daha kaliteli bir mouse pad bulabilir miyim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. 80x30 olması çok önemli benim için. (Antech marka olan daha çok öneriliyor genellikle o yüzden onu almayı düşünüyorum.)

Mkey olanın LED'lerinde sorun olduğunu söyleyen arkadaşlar var. Diğer ürünün ise FPS oyuncular için olmadığı yönünde söylemler var. (bez parçasından farkı yok demişler.)

Mkey ve antech marka 2 tane RGB mousepade denk geldim 200TL 80x30 boyutunda sizce alınır mı? Yoksa 200 TL'ye daha kaliteli bir mouse pad bulabilir miyim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. 80x30 olması çok önemli benim için. (antech marka olan daha çok öneriliyor genellikle o yüzden onu almayı düşünüyorum.)

Bundan 2 hafta önce 140 TL'ye denk gelmiştim ama boyutlarını vs hatırlamıyorum sanırsam daha ucuzunu bulabilirsiniz bende biraz araştırayım bulursam linkini atarım buraya.

Antech 90x40 kullanıyorum. Açıkçası hard oyun oynamadığım için kumaşı vs beni rahatsız etmedi.
Çok hafif bir kokusu var bir de LED'leri her yerinde eşit yanmıyor. Rahatsız edici mi diye sorarsanız hayır asla rahatsız edici değil bence.

Ürün bağlantısı.

Mkey olanın LED'lerinde sorun olduğunu söyleyen arkadaşlar var. Diğer ürünün ise FPS oyuncular için olmadığı yönünde söylemler var. (bez parçasından farkı yok demişler.)
Şahsen önermem hocam. Görsel şölen yaşamak isterken kaliteden mahrum kalabilirsin.
Peki rgb olmasına gerek yok ucuza bulduğum için söylemiştim sizin 200 tlye önerebileceğiniz bir mousepad varmı?

Şahsen önermem hocam. Görsel şölen yaşamak isterken kaliteden mahrum kalabilirsin.
Bundan 2 hafta önce 140 TL'ye denk gelmiştim ama boyutlarını vs hatırlamıyorum sanırsam daha ucuzunu bulabilirsiniz bende biraz araştırayım bulursam linkini atarım buraya.
Sizce 200 tlye alabilecegim en iyi mousepad ne olur bana yardimci olursaniz sevinirim

Peki RGB olmasına gerek yok ucuza bulduğum için söylemiştim sizin 200 TL'ye önerebileceğiniz bir mouse pad var mı?

Sizce 200 TL'ye alabilecegim en iyi mouse pad ne olur bana yardimci olursaniz sevinirim.

Yani önce şunu sorayım Valorant veya CS gibi FPS oyunlarını oynamak içinmi isityorsunuz yoksa hikayeli oyunlar veya günlük kullanım için mi? Bir de ledli olması şartmı?

Yani önce şunu sorayım Valorant veya CS gibi FPS oyunlarını oynamak içinmi isityorsunuz yoksa hikayeli oyunlar veya günlük kullanım için mi? Bir de ledli olması şartmı?
Rgb olması şart değil valorant cs ve hikayeli oyunlarda oynuyorum.

Kendi kullandığım mouse pad bu. Bayağı memnunum aslında başka mouse padleri aramıyorum öyle diyeyim.

Bakiyemin cok üzerinde alamam

Klasse markasını öneririm 200 lira altında. Boyutları da istediğiniz seviyede.
Kenarları dikişli sorun çıkartırmı veya kolumda iz kolumu acıtma gibi sorunlar cikartirmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı