200 TL Sanal Gerçeklik Gözlüğü Önerisi

Hangisinin ? Ben telefon takmak istemiyorum içine. Siz öyle dediniz diye attım. Yoksa ben kendi ekranı olan istiyorum. Sizin satın aldığınızın kendi ekranı var mı?
İyi de 200 liraya ekranını bile alamazsınız 😀
Hangisinin ? Ben telefon takmak istemiyorum içine. Siz öyle dediniz diye attım. Yoksa ben kendi ekranı olan istiyorum. Sizin satın aldığınızın kendi ekranı var mı?

300 liraya bulabilir miyim?
Bulamazsınız. En ucuzu 6.900 lira.

En az kaç lira ekranlı olanlar? Ben bütçemi sonuna kadar kullanmak istiyorum o yüzden. Birde sizin attığınız modeli de 100TL'ye buldum.
Önerdiğim model sizin telefonunuza uyumlu gözükmüyor fakat benim S8 modelim de uyumlu durmamasına rağmen bal gibi kullanabiliyorum. Boyutlarını attım, kendi telefon boyutlarınıza bakın uyumluysa alırsınız.

Birkaç bin lirayı gözden çıkarırsan bulursun. Çok zengin değilsen hiç girme çünkü şu an en aşağı htc vive ya da valve index alman lazım vr deneyimi için. 5 6 bine Oculus go alsan bile gerçek bir vr gözlüğü deneyimi vermeyecek. Yurtdışında tanıdığın yoksa bulaşılmayacak bir şey bence ama alacaksan illa htc vive ya da valve index al bari. Ben olsam index alırdım.

Birkaç bin lirayı gözden çıkarırsan bulursun. Çok zengin değilsen hiç girme çünkü şu an en aşağı HTC vive ya da Valve index alman lazım VR deneyimi için. 5 6 bine Oculus GO alsan bile gerçek bir VR gözlüğü deneyimi vermeyecek. Yurtdışında tanıdığın yoksa bulaşılmayacak bir şey bence ama alacaksan illa HTC vive ya da Valve index al bari. Ben olsam index alırdım.

Hollanda, Almanya, Belçika'da akrabalarım var. Orada pahalı olur mu bu kadar? Yani oradan getirirsem ne kadara gelir?
Samsung'un söylediğim modeli şaşılacak şekilde kaliteli. Ama diğer o sadece camdan ibaret olan gözlükler tamamen insanı kazıklamak için var olan şeyler gibi geliyor bana.
Peki bana gözünüze kestirdiğiniz ilan varsa atabilir misiniz? 2. el konusunda pek bilgim yok.

Hollanda, Almanya, Belçika'da akrabalarım var. Orada pahalı olur mu bu kadar? Yani oradan getirirsem ne kadara gelir?

Peki bana gözünüze kestirdiğiniz ilan varsa atabilir misiniz? 2. el konusunda pek bilgim yok.
Amerika fiyatını bulabildim ancak.
Easddsakran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı