200 TL Sessiz İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pompalar ortalama 35dB ses çıkarır. MSI Core Frozr L'nin yük altında 46dB ses çıkardığını düşünürseniz, azımsanacak bir değer değil..

Hocam konuşmayı bir okuyun öncelikle. Arkadaş Atto'nun düşük olduğunu, onun yerine Voodoo alınabileceğini söylüyor. Zaten Atto'nun venom serisinden olmadığını iddia etmiyor. Siz saçma bir iddia ile hala mesaj yazma cesaretindesiniz. Başkalarına hakaret etmek yerine, önce yazılanı anlayın, birkaç mesaj değil, en baştan bir okuyun, sonra başkalarını eleştirirsiniz.

Ohooo 35 dB fark çıkartır nerden çıktı arkadaş. H100 o zaman 70 dBa çıkması lazım. Bir daha da yazman ne dediğinizi bilmiyorusnuz

Ortalama diyor siz onu net 35 desibel olarak okuyorsunuz işte nereden baksanız ofsaytsınız.

Siz benim alıntıladığım mesajı okuduğunuza emin misiniz?

Arkadaş "Akasa Venom gibi" diyor. Gözünüz yanlış mesaja kaymasın.
Hala aynı iddia. Anlamıyorsunuz sanırım. Sarhoş falan mısınız? Birkaç mesaj aşağıda arkadaş ne belirtmiş?

Birisi gelir MSI markacılığı ve MSI'ı savunmak için elinden geleni ardına koymaz. Birisi gelir saçma sapan yorumlar yazar, insanı çileden çıkartır. Bilgi sahibi değilseniz, fanboyluk yapacaksanız boşuna yorum atmayın. Kendiniz komik duruma düşünüyorsunuz.

Ohooo 35 dB fark çıkartır nerden çıktı arkadaş. H100 o zaman 70 dBa çıkması lazım. Bir daha da yazman ne dediğinizi bilmiyorusnuz

Al işte. Yazmayın bence de. Bu mesajın üzerine yazmayın. 35+35=70 mantığıyla gelip 35dB+35dB'nin 70dB yapacağını iddia edecekseniz hiç yazmayın.
Keşke MSI'ı savunmak için yaptığınız araştırma gibi, dB değerleri nasıl toplanır, 45dB sesin yanına 35dB ses eklendiğinde kaç dB fark yaratır bunları da araştırsanız..

Çünkü doğruları söylüyor ve bilgi sahibi. Marka fanboyluğu yaparak atmıyor kafasından bir şeyler.

@er36po Hocam burası karıştı. Ben MSI soğutucunun siparişini dün vermiştim. Sizce kullanayım mı iade mi edeyim? Maksimum 250 TL bütçem var.

Yan hesap nedir kardeşim Metin2 oynamıyoruz, işim gücüm yok senin gibilere doğru olan şeyi öğretmek için uğraşamam sen doğru bildiğine ve ejderyalı kırmızı ledli şeylere inanmaya devam et.

@er36po Hocam burası karıştı. Ben MSI soğutucunun siparişini dün vermiştim. Sizce kullanayım mı iade mi edeyim? Maksimum 250 TL bütçem var.
Hala kargoya verilmediyse iade edin bence, kargoya verildiyse uğraşmayın kullanın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı