200 TL sessiz, kablosuz mouse önerisi

Bütçe
200

Aeropole52

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Electrical Electronics Engineer
Herkese iyi forumlar. İşten eve gelince keyif için oyuna giriyorum ama şu dandirik mouse'larım beni çıldırtıyor. 1 yılda 3-4 defa mouse almışımdır. Everest vs. kullandım sessiz modelleri var diye fakat kimseye tavsiye etmem. 200 TL bandında sessiz, mümkünse kablosuz, tepki hızı yüksek mouse önerebilir misiniz? Avucumun içine oturması gerekiyor, rahat edemiyorum.

Dipnot: FPS oyunları oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TR fiyatı bütçemi aşıyor.

Bu fiyata daha iyisi yok.

FPS oyunu oynayacağım diyorsun kablosuz istiyorum diyorsun. Mecburen 23 daha ekleyip bunu alacaksın. 8₺ daha ekleyeceksin Prime yoksa Prime alıp bu ürünü alacaksın. Çünkü bu fiyata daha iyi kablosuz performans sunan ürün yok.

Kablolu istersen el büyüklüğünü ve tutuş şeklini belirt.

Tr fiyatı bütçemi aşıyor
Bu fiyata daha iyisi yok.

FPS oyunu oynayacağım diyorsun kablosuz istiyorum diyorsun. Mecburen 23 daha ekleyip bunu alacaksın. 8₺ daha ekleyeceksin Prime yoksa Prime alıp bu ürünü alacaksın. Çünkü bu fiyata daha iyi kablosuz performans sunan ürün yok.

Kablolu istersen el büyüklüğünü ve tutuş şeklini belirt.
Mesele 23 tl değil amazondan daha önce alışveriş yapmadım, trde fiyatı 380 tl ben 200 tl bütçe demişim zaten.
Kablolu al derim bu fiyatta kaliteli zor.
Profesyonel fps oyuncusu değilim hocam uzun süre götürsün kolay bozulmasın sessiz olsun beni mutlu etsin çok bi beklentim yok fareden.

Mesele 23 TL değil Amazon'dan daha önce alışveriş yapmadım, TR'de fiyatı 380 TL ben 200 TL bütçe demişim zaten.

Amazon en güvenilir şirketlerden al geç.
Sade olsun dedin sadesini attım uygun fiyata almadığından diğer sitelere bakıyorsun.
Zaten Amazon'un kendisi satıyor beğenmezsen iade edersin 30 gün içinde.
Hepsiburada, N11 Amazon'un yanında bebek gibi.

1620040049179.png

Taksitle al faizsiz. Ben sana 340 380₺ olanı önermiyorum 223₺ olanı öneriyorum alman için. Zaten önerecek olsam diğerlerini onları atardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı