200 TL sessiz, kablosuz mouse önerisi

Bütçe
200
Amazon en güvenilir şirketlerden al geç.

Sade olsun dedin sadesini attım uygun fiyata almadığından diğer sitelere bakıyorsun.

Zaten Amazon'un kendisi satıyor beğenmezsen iade edersin 30 gün içinde.

Hepsiburada, N11 Amazon'un yanında bebek gibi.
Gümrük vergisi vs oluyor mu? Anladım ki kablosuz çok iyi olmayacak. Kablolu öneriniz var mıdır?

Logitech MX518 var çok indirimde ama görünüşü kötü Corsair Katar Pro Logitech G102 olabilir ya da Omen 600.

Gümrük vergisi vs oluyor mu? Anladım ki kablosuz çok iyi olmayacak. Kablolu öneriniz var mıdır?

Hayır ya Türkiye'den gelecek ne gümrüğü ne vergisi.
1 2 güne kapında oluyor. Amazon Türkiye'ye geldi satıcısı da Amazon Türkiye.
Kablolu istiyorsanız eğer el ölçülerinizi ve tutuş şeklini belirtin.

1620040155033.png

Taksitle faiz olmadan alınır ayrıca.

Hayır ya Türkiye'den gelecek ne gümrüğü ne vergisi.
1 2 güne kapında oluyor. Amazon Türkiye'ye geldi satıcısı da Amazon Türkiye.
Kablolu istiyorsanız eğer el ölçülerinizi ve tutuş şeklini belirtin.

Eki Görüntüle 1005125

Taksitle faiz olmadan alınır ayrıca.
Mouse'ı kullanıp deneyimlediniz mi?
gelen mouse 30 tllik mouse gibi . hala inanamıyorum geri iade yapıyorum. tuşların arasında boşluk var tuşa basmadan basmış gibi tuş aşağı iniyor daha sonra basıyor.
Yorumu gelmiş.

Mouse'ı kullanıp deneyimlediniz mi?
Gelen mouse 30 TL'lik mouse gibi. Hala inanamıyorum iade yapıyorum. Tuşların arasında boşluk var tuşa basmadan basmış gibi tuş aşağı iniyor daha sonra basıyor.
Yorumu gelmiş.

Kablolu olarak önerdiklerime bakın bence bu fiyatta kablosuz sağlam mouse imkansız gibi bir şey.

Deneyimlediğiniz ve önerdiğiniz bir mouse var mıdır? Avuç içine oturtarak kullanıyorum büyük elliyim.

Yukarıda önerdiklerim önerilen mouselar benim kendi deneyimlemediğim ama güzel olduğu söylenen mouseler, kendi kullandığım mouse 300 lira onu öneririm ama bütçeyi aşar.

Yukarıda önerdiklerim önerilen mouselar benim kendi deneyimlemediğim ama güzel olduğu söylenen mouseler, kendi kullandığım mouse 300 lira onu öneririm ama bütçeyi aşar.
Önerebilirsiniz beğenirsem alınır hocam. Sessiz click olması önemli bir de.

Geri
Yukarı