200 TL SSD tavsiyesi

Değil mi? Ülkede bilinmediği için markalara James Donkey muamelesi yapıyorlar. Denemeye değer bence. :D.

Yani, param boşuna gitmeyecek, burada inceleme konusu açtığımda en az 100 tane insan o SSD'ler hakkında bilgilenecek, bari başkalarına faydam olsun :D.

Büyük ihtimalle satın alıp incelemesini yapacağım, ama söz vermiyorum, indirimde bir NVMe görürsem INNO3D ve Neo Forza umrumda olmaz 😈.

@RPM Amazon'dan Kingston aldım. Aslında Apacer'i düşündüm ama gönlüm Kingston'dan yana oldu.
Her neyse, sonuçlar aşağıdaki şekilde. İyiye benziyor ama bir de size sormak istedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2223.png
    Screenshot_2223.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2221.png
    Screenshot_2221.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2222.png
    Screenshot_2222.png
    12 KB · Görüntüleme: 30
Apaceri öneririm 1 aydır kullanıyorum çok memnunum imzadaki çöp sistem bile artık Windows 10'u 13 saniyede açıyor.

Başlıkları biraz araştırarak SanDisk gibi markaları eledim. Ancak okuduklarım bu üçü arasında seçim yapmama yetmedi. Hangisi dersiniz?
Gigabyte 120GB 500MB-380MB/s
WD 120 GB 2.5 SATA3 SSD 545MB/S 3DNAND
Kingston 120GB HyperX Fury 3D

Beyler bende apacer ve Patriot arasında kaldım apacer al derseniz as 350 mi 340 mı iyi Patriot'u güvenilir sitelerde bulamadım Patriot diyenler nereden aldınız bu arada kullanıp kullanmadığınızı da belirtirseniz çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı