200 TL Type-C kablo ve adaptör önerisi

Bunların çakmalarında "Xiaomi uyumlu" gibi ifadeler kullanılır. Ayrıca fotoğrafında açık bir şekilde Xiaomi logosu görünüyor. Orijinal olmaması çok düşük ihtimal. Orijinal değilse bile iade hakkına sahipsiniz.

Hocam şöyle bir sıkıntı var ki çakma olanları ancak bozulduğunda anlayabiliyoruz maalesef.
Bu çakmacılar yüzündan kaç tane değiştirdim bilmiyorum.

Hocam şöyle bir sıkıntı var ki çakma olanları ancak bozulduğunda anlayabiliyoruz maalesef.
Bu çakmacılar yüzündan kaç tane değiştirdim bilmiyorum.
Çakmaysa sıkıntı çıkarabilir ve yorum da yok hiç. Onu tercih etmeyecekseniz şu modeller gözüme çarptı:

Son düzenleme:
Çakmaysa sıkıntı çıkarabilir ama bana da orijinal gibi geldi. Onu tercih etmeyecekseniz şu modeller gözüme çarptı:

Hocam bura resmi site midir acaba?
Yoksa bura mı?

Hocam bura resmi site midir acaba?
Yoksa bura mı?

Hocam markayı hiç duymadım bir sıkıntı çıkarır mı sizce?
Ayda bir kablo değişmekten bıktım gerçekten.
Bİx kötü marka değildir. Eğer gerçekten güzel kablo arıyorsan Baseus'un hızlı şarjı destekleyen örgü kablolarından sana uyan boyut ve fiyatlardaki modellerini gözün kapalı alabilirsin.

Bix kötü marka değildir. Eğer gerçekten güzel kablo arıyorsan Baseus'un hızlı şarjı destekleyen örgü kablolarından sana uyan boyut ve fiyatlardaki modellerini gözün kapalı alabilirsin.

Hocam bu ikisini alacağım sorun yaşar mıyım?
Ugreen örgülü USB Type-C şarj ve data kablosu, beyaz, 1 metre https://www.amazon.com.tr/dp/B07RYLC29P?ref_=cm_sw_r_apann_dp_82Z6YDMG5Z597X78Z5TN

Hocam bu kablo USB C imiş Type-C to Type-C önerme şansınız var mıdır?

Spigen steadiboost 27W hızlı şarj cihazı USB-C pd 3.0 (Power delivery) iPhone şarj adaptörü F210 - 000CA26477 Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü F210 - 000CA26477 : Amazon.com.tr: Elektronik

Hocam bu ikisini alacağım sorun yaşar mıyım?
Ugreen örgülü USB Type-C şarj ve data kablosu, beyaz, 1 metre https://www.amazon.com.tr/dp/B07RYLC29P?ref_=cm_sw_r_apann_dp_82Z6YDMG5Z597X78Z5TN

Spigen steadiboost 27W hızlı şarj cihazı USB-C pd 3.0 (Power delivery) iPhone şarj adaptörü F210 - 000CA26477 Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü F210 - 000CA26477 : Amazon.com.tr: Elektronik

Bu ikisi uyumlu değil. İki ucu da Type-C olan bir kablo almanız gerek.

Geri
Yukarı