200 TL VDSL İnternet İçin Modem Önerisi

russianrapper

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. TurkNet'in 16Mbps paketinden TTnet'in 24Mbps paketine transfer olmak için ADSL'den ADSL'e geçiş yaptık. Şimdi ise yükseltme yapacağız yani VDSL'e geçiş yapacağız. 24Mbps Hipernet için VDSL modem gerekli ben de TTnet'ten almak istemedim çünkü 240TL çok para ve gönderdikleri modemin özelliklerini kısıyorlar diye okudum.

Yani kısacası en fazla 200TL olacak şekilde bana VDSL modem önerebilir misiniz? Benim aklımda bir ürün var hemen onun linkini koyuyorum şuraya;

Benim bütçeme en üst fiyat(200TL) bu ürün uyuyor. AirTies'in 5650 modemi çok iyi diyorlar ama 300TL veremem maalesef. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Huawei HG630A tavsiye edebilirim. 24 Mbps VDSL hattım için Türk Telekom'dan 3 sene önce verdiler. Sürekli elektrikte 3 senedir kullanırken tek bir sefer bile pingde, hızda dalgalanma olmadı. 22-23 Mbps internet alabildim hep. Tavsiye ederim.

Huawei HG630A tavsiye edebilirim. 24 Mbps VDSL hattım için Türk Telekom'dan 3 sene önce verdiler. Sürekli elektrikte 3 senedir kullanırken tek bir sefer bile pingde, hızda dalgalanma olmadı. 22-23 Mbps internet alabildim hep. Tavsiye ederim.
Tavsiyenden dolayı teşekkür ederim. Sanırım bu fiyatta başka bir ürün yok gibi, o yüzden Asus alacağım. Modem kurulumundan sonra ve Hipernet 24 Mbps internet edindikten sonra görüşlerimi buraya yazacağım. Benden sonra herhangi birinin böyle bir sorunu olursa ya da tavsiye almak isterse buradan yararlanmış olur... Çoğu forumda bir ürünü aldıktan, kullandıktan sonra deneyimlerini yazmıyorlar. Bence bu en büyük bilgi hırsızlığı budur, bilgi paylaşılmalıdır.

Yazmamışsınız :) .
Kusura bakmayın unutmuşum gitmiş. Arkadaşlar üründen gerçekten memnunum, hiçbir sıkıntı çekmedim. Çok kolay bir şekilde kurulumu yaptım hız testi yaptım ve 24Mbps aldım daha ne olsun. Fİlm, oyun indirirken 4Mbps civarında indiriyor ama bunun modemle ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Yine de benim için güzel bir değer. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı