200 TL Webcam önerisi

Sevgili Everest öneren arkadaşlar, bir ay sonra kamera elinizde kalırsa tekrar yazın buraya. Gülmek için bekliyor olacağım.

Kardeş 1 yıldır 150 TL'lik Everest ve Rampage klavye mouse seti kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Kalitesiz diyorsan önce kullanacaksın. Kameraya gelince ben daha önce Logitech'de aldım a4Tech'de. 2 side bozuldu. Bozulmayacak ürün istiyorsan hayallerin suya batacak bir noktada elbet. Deneyimin yoksa boş yapma.

Kardeş 1 yıldır 150 TL'lik Everest ve Rampage klavye mouse seti kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Kalitesiz diyorsan önce kullanacaksın. Kameraya gelince ben daha önce Logitech'de aldım a4Tech'de. 2 side bozuldu. Bozulmayacak ürün istiyorsan hayallerin suya batacak bir noktada elbet. Deneyimin yoksa boş yapma.

Kardeş konuyu yine iyi bulmuşsun aradan yıllar geçti.😂

Klavye ve mouse ile kamerayı karşılaştırarak asıl "boş"u siz yapmış durumdasınız. Bu platformu saygı çerçevesinde kullanın ki saygı görün. İnsanlara yardım etmek amacıyla yazdığım bir gönderiye böyle üslupsuzca yanıt vermekten keyif mi alıyorsunuz?

Klavye ve mouse ile kamerayı karşılaştırarak asıl "boş"u siz yapmış durumdasınız. Bu platformu saygı çerçevesinde kullanın ki saygı görün. İnsanlara yardım etmek amacıyla yazdığım bir gönderiye böyle üslupsuzca yanıt vermekten keyif mi alıyorsunuz?

Kamerasını kullanmadığını söylemiştin herhalde. Yoksa benmi yanlış hatırlıyorum. Kullanmadığın bir şeye deneyimin olmadığı halde yorum yapmak edepsizliktir. Demem o ki ben kullandığım ürüne yorum yaptım. Fakat sen kullanmadığın bir ürünü sırf aşağılamak için kötülemişsin. Nereden biliyorsun? Belki daha iyi bir ürün ortaya koyuldu bu sefer ki ürünü kullanan herkes kalitesini şahane bulmuş. Kamerayı kullananlar arasında olan bir kişiyim ve tek sıkıntısı geniş açılı olması. Ama bu da satın alırken yetkililerin söylediği bir şey. Klavye mouse ile karşılaştırma yapmama takılmışsın ama sende Everest'in ürünlerini almışsın hem de kamera hariç çoğunu. Bunu diyen sensin birader. Yani kamerayı al ve öyle yorum yap. Kulaklığım Alpha X memnunum. Çünkü 200 lira ve üstü. Klavye ve Mouse'um iyi çünkü 200 lira üstü. Kameram da iyi ve bunlarn ortak yönleri Everest-Rampage olmaları.
Ön yargıyı kıralım kardeşlerim. Kesinlikle kullanmadığınız ürünü fırçalamayın. Ben bu kamerayı aldım memnunum. Kullanmayanlardan akıl bile almayın. O kadar.

Geri
Yukarı