200 TL Wi-Fi sinyal artırmak için donanım önerisi

hyperonos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Modem salonda benim odamdan Wi-Fi 2 tik çekiyor. Salon arasında 2-3 duvar var ve 5-8 metre mesafe var. Kablo çekemiyorum ev kira. İhtiyacım olan şu. Hem Full sinyal almak istiyorum ve de internete kablo ile bağlanmak istiyorum. Yani Xiaomi Mi Wi-Fi Pro var ama ona Ethernet kablosu takılmıyor. Önerilerinizi bekliyorum, bütçem ise en fazla 200.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da yazar mısın bulunca bende Xiaomi almıstım ama bende Ethernet kablosu lazım aynı sorun ben bir tane bulmustum ama bana 2 Ethernet kablo takma yerı lazım onda 1 tane var TTNET'ın 160 ttllık sınyal attırma seyı bulursun ınternettten ıstersen al
Asus RP-N12 N300 öneririm hocam. Kullanmadım ama gayet güzel bir cihaz. Ethernet portu da var.
bu üründe ethernet takma yeri varmı ? hocam

Son düzenleme:
Xiaomi güzel değil diye duydum. İsteneni vermiyor arada duvar olunca

Maalesef internet hızını olduğu gibi vermiyormuş. Online oyunlar oynamıyorum fakat ping ve hız düşmesini istemiyorum açıkçası

Öyle bir şey yok kardeşim bu bilgileri nereden uydurdun Xiaomi 5 duvar arasından gayette hızlı verıyordu zaten oyun oynamıyosan sana ınternet fişek gibi gelir bizzat kullandım ama fikrini çelmim bana göre alma

Arkadaşlar merhaba. Modem salonda benim odamdan Wi-Fi 2 tik çekiyor. Salon arasında 2-3 duvar var ve 5-8 metre mesafe var. Kablo çekemiyorum ev kira. İhtiyacım olan şu. Hem Full sinyal almak istiyorum ve de internete kablo ile bağlanmak istiyorum. Yani Xiaomi Mi Wi-Fi Pro var ama ona Ethernet kablosu takılmıyor. Önerilerinizi bekliyorum, bütçem ise en fazla 200.
Router alıp sinyali taşıman lazım.

Maalesef internet hızını olduğu gibi vermiyormuş. Online oyunlar oynamıyorum fakat ping ve hız düşmesini istemiyorum açıkçası.
Hocam zaten Wİ-Fİ menzil genişleticilerin çoğunda bu problem oluyor. Yani problemsiz bir genişletici görmedim. Powerline genişleticilere bakın onlar daha iyi olabilir.

Geri
Yukarı