200 TL'ye 90x40 mouse pad önerisi

Bütçe
200

Hocam o fiyata xrades, porge, klasse var fakat QCK de oneriliyor o iyi midir bilmiyorum.

Bu nasıldır görünüşü güzel geldiği için sormak istedim.

Xrades asla almayın ne alırsanız alın.
Allah'ım yok böyle bir şey. O kadar berbat plastik kokuyor ki. Yerine halı kullanın yüz milyar kat daha iyi. Kaç aydır dolapta duruyor, dolabı her açtığımda berbat plastik kokusu geliyor. Halıflex gibi berbat bir şey. Halıflex bile daha iyi.

Allah'ım yok böyle bir şey. O kadar berbat plastik kokuyor ki. Yerine halı kullanın yüz milyar kat daha iyi. Kaç aydır dolapta duruyor, dolabı her açtığımda berbat plastik kokusu geliyor. Halıflex gibi berbat bir şey. Halıflex bile daha iyi.

Aynısı arkadaşın başına da geldi leş gibi kokuyordu. 1 hafta geçtikten sonra atıp QCK aldı.

bu bilgisizlik insani yoruyor gerçekten. Her mouse pad de var o, 1-2 gun asin balkona gecmedimi 2 gun daha dursun. Geçiyor koku.

Bu bilgisizlik insani yoruyor gerçekten. Her mouse pad de var O, 1-2 gun asin balkona gecmedimi 2 gun daha dursun. Geçiyor koku.

Her şeyi denedim çıkmıyor koku. Hangi 1-2 günden bahsediyorsunuz 3 hafta balkonda rüzgarda kaldı. Defalarca yıkadım çıkmıyor. Bu güne kadar 20'den fazla mouse pad deneyimledim xrades dışında kokanı yoktu.

Geri
Yukarı