Satılık 200 TL'ye İkinci El Razer Kraken Pro

MelonGuy

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Yeni bir kulaklığa geçiş yapacağımdan dolayı elimdeki Razer Kraken Pro'yu satmak istiyorum. Ürün 2 Temmuz 2014'de yurt dışından alınmıştır. Üründe herhangi bir hasar yoktur ve kutusu falan her şeyi mevcuttur. Fiyat konusunda tekliflere açığım ve ödeme konusunda Türkiye'nin herhangi bir yerine kargo verilir (kendim karşılayacağım kargo ücretini ama yine de İstanbul içi olması tercihimdir). Geri dönüş yapanlara şimdiden teşekkürler. :)

Fiyat:200 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün gayet uygun fiyata veriyorsun fakat ürün çok eski hasar olmasa bile yıpranma vardır ve görüntüyü baya bir bozuyor . :/

Birkaç resim yükleyebilir misin?

Ürün gayet uygun fiyata veriyorsun fakat ürün çok eski hasar olmasa bile yıpranma vardır ve görüntüyü baya bir bozuyor . :/
Herhangi bir yıpranma yok, sadece kulaklıkları kafanıza göre ayarlamak için aşağı çektiğinizde gözüken beyaz ölçü çizgilerinde solma var.

Birkaç resim yükleyebilir misin?
Biraz kirli gözüküyor olabilir, kusura bakmayın zaten teslim etmeden önce temizleyeceğim. :)

11257629_10153257257179323_2040221345_n.jpg
11258948_10153257257339323_691861977_n.jpg
11291816_10153257257054323_1547661291_n.jpg
11291838_10153257257119323_1190114204_n.jpg

Merhaba ben kulaklığa talibim.İstanbul Ataşehirde oturuyorum.Dediğiniz gibi 200 lira vermeye hazırım uygun fiyat fakat temizlerseniz.
Birde kullanmak için ses kartına ihtiyacım var mı ?

Kulaklık analog demi bu arada ? Usb değil

Birde sormayı unuttum :D Ses kartı varmı kulaklıkta ?

Merhaba ben kulaklığa talibim.İstanbul Ataşehirde oturuyorum.Dediğiniz gibi 200 lira vermeye hazırım uygun fiyat fakat temizlerseniz.
Birde kullanmak için ses kartına ihtiyacım var mı ?

Kulaklık analog demi bu arada ? Usb değil

Birde sormayı unuttum :D Ses kartı varmı kulaklıkta ?
Kulaklığın herhangi bir ses kartı yok, usb değil analog çıkışlı dediğiniz gibi :) Kullanmak için ses kartına ihtiyacınız yok anakartınızın mevcut ses girişlerine takarak kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Son birşey sormak istiyorum.Razer surround kullanmak için para vermem gerekiyor mu 7.1 için ? Yoksa ürünün promo kodu gibi birşeyi var mı

Son birşey sormak istiyorum.Razer surround kullanmak için para vermem gerekiyor mu 7.1 için ? Yoksa ürünün promo kodu gibi birşeyi var mı
Yok sadece Pro versiyonu var onu almak isterseniz para ödemeniz gerekiyor. Onun dışında yükleyebilirsiniz bedava versiyonunu. Bide bana mesaj atabilir misiniz posta kutuma telefon numaramı vereceğimde daha rahat iletişime geçmek için :)

@EgePanderia Merhaba, kulaklığı alıcak mısınız?

Merhab. Kulaklığı almayı düşünüyorum da, takas dahil mi? Parada vereceğim üstüne.

[QUOTE="turkeygaming, post: 1336925, member: 67830"Merhaba. Kulaklığı almayı düşünüyorum da, takas dahil mi? Parada vereceğim üstüne.[/QUOTE]
Hayır, takas dahil değil maalesef. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı