Çözüldü NieR: Automata indirirken 0x87e0000f hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Demir_41

Picopat
Daha fazla  
NieR: Automata indirirken %50'lerde bu hatayı veriyor 2. defa oldu her şeyi denedim çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
NieR: Automata indirirken %50'lerde bu hatayı veriyor 2. defa oldu her şeyi denedim çözemedim.

Xbox Store da güzel indirime girmiş diye bir hevesle aldım. Ben de aynı sorunu yaşıyorum internette gördüğüm bütün çözümleri denedim bir işe yaramadı. Umutsuzca Windows 10'dan Windows 11'e yükselttim gene aynı hatayı veriyor %50'lerde.

hocam bende aynı sorunu yaşıyorum geçen gün 80 tlye düştü diye aldım ama oyunu yükleyemiyorum eğer bir çözüm bulursanız haberdar edin 2 gündür uğraşıyorum

tüm forumları denedim bitane arkadaşta durduk yere düzelmiş okuduğum bir forumda ve galiba belli bir sebebide yok

Xbox'a ticket atabiliyor muyuz?
yardım yaz arama çubuğuna ordan

Hocam ben bir program ile dosyayı aldığı linki bulup internet dowload Manager ile indirmeyi denediğimde oyun indi ve kurmak için PowerShell'i açıp Add-AppxPackage "dosya yolu" yazdım fakat yükleme işlemi sırasında Windows 11'de yönetici izinleri ve işletim sistemim ile ilgli error verdi aynısını Windows 10 da deneme şansınız var mı? (linki almak için şu linkteki adımları uygulayın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
)

@Demir_41

1714651222728.png

sorun belli oldu.....

@Erhan Demirkaya

Son düzenleme:
Yardım yaz arama çubuğuna oradan.

Hocam ben bir program ile dosyayı aldığı linki bulup internet dowload Manager ile indirmeyi denediğimde oyun indi ve kurmak için PowerShell'i açıp add-appxpackage "dosya yolu" yazdım fakat yükleme işlemi sırasında Windows 11'de yönetici izinleri ve işletim sistemim ile ilgli error verdi aynısını Windows 10 da deneme şansınız var mı? (linki almak için şu linkteki adımları uygulayın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
)

@Demir_41

Eki Görüntüle 2184533

Sorun belli oldu...

@Erhan Demirkaya

Denerim hocamda güvenilir mi? Virus falan bulaşmasın yani.

Bir de hangisini indireceğim.

Yardım yaz arama çubuğuna oradan.

Hocam ben bir program ile dosyayı aldığı linki bulup internet dowload Manager ile indirmeyi denediğimde oyun indi ve kurmak için PowerShell'i açıp add-appxpackage "dosya yolu" yazdım fakat yükleme işlemi sırasında Windows 11'de yönetici izinleri ve işletim sistemim ile ilgli error verdi aynısını Windows 10 da deneme şansınız var mı? (linki almak için şu linkteki adımları uygulayın:
)

@Demir_41

Eki Görüntüle 2184533

Sorun belli oldu...

@Erhan Demirkaya

EA acees oyunları demiş NieR: Automata buna dahil oluyor mu?

Denerim hocamda güvenilir mi? Virus falan bulaşmasın yani.

Bir de hangisini indireceğim.

Güvenilir hocam taranan linklerden 55'lerde olanı indirin zaten yine micrasoft bağlantısı üzerinden indiriyorsunuz ama kurulmamış bir şekilde

EA acees oyunları demiş NieR: Automata buna dahil oluyor mu?

Suncularında bir sorun var sanırım onu hallederlerken bizim NieR autamada arada kaynar gibime geliyor:)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı