200 TL'ye kadar Bluetooth'lu kulaklık önerisi

Katılıyorum tamamına, hatta belki de çakmalarda o kadar sorun oluyorda biz bilmiyoruz ve önermiyoruz.

@Yüce Beratus, bunu almayı düşünüyorum. Ne düşünüyorsun?

Önceki kulaklığımı ben de Trendyoldan almıştım, pişman oldum diyebilirim. Trendyoldan kesinlikle almayın.

Katılıyorum tamamına, hatta belki de çakmalarda o kadar sorun oluyorda biz bilmiyoruz ve önermiyoruz.
Adamların günahını almayalım şimdi bazı çakma ürünler orijinalden daha kaliteli oluyor.
Ama Xiaomi zaten çin malı yani ürünün orijinali bile çakma diyebilirim.
Yakın zamanda bir arkadaşım Xiaomi telefonunu Xiaomi'nin servisine götürdü.
Cihazın ekranını değiştiler ve aradan 4-5 gün geçti cihazın dokunmatiği çalışmamaya başladı ve tekrar servise gitti.
İkinci sefer bakan eleman farklıydı ve dedi ki "çakma ekran takmışlar" o sırada yanından geçen başka bir çalışan dedi ki "ürünün kendisi çakma nasıl orijinal parça takalım ?"

Gerçekten çok doğru. Xiaomi ürünleri genelde F/P ama olsukça kalitesiz ürünleri mevcut.

Bu kulaklık aşırı derecede kaliteli ses konusunda.
Sınıf arkadaşımda vardı 2-3 yıldır kullanıyordu en sonunda biz dayanamayıp kulaklığı kırdık yoksa kullanmaya devam edecekti.
Ama aynı şekilde satıcıya kulaklığın dokunmatik olduğunu teyit ettir. Yoksa çakmasını yolluyorlar ve 3310 tuşu gibi takırt takırt ses çıkararak kullanırsın.

Boşu boşuna mı kalite öneriyorum her zaman?

Hele benim çakma Xiaomi kulaklığımın butonuna kulaklık kulağındayken basınca bir ses çıkarıyor çat diye kulağın çınlıyordu.
Boşu boşuna mı kalite öneriyorum her zaman?
Kalite her şeyden önemlidir. Çoğu ürün markası bilindiği için alınıyor sonra şikayetvar.com'da ağlıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…