200 TL'ye Kadar Gaming Kulaklık Önerisi

Efe Yurt

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen 200 TL'nin üstünü önermeyin çünkü zaten bütçenin zorlanmış hali o. G230 düşünüyorum. Sizce nasıldır ve mikrofonun kaliteli olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech 230 almayın ben menun kalmadım .Yakın zamanda değiştireceğim. Amazondan alma şansınız varsa 200 Tl'ye güzel bir kulaklık alabilirsiniz.

G230 ben tavsiye ederim. Siberia V2'ye gectim, 1 saatte kikirdaklarimi agritmaya basliyor, g230 10 saat bile dursa en ufak rahatsizlik yok. Ayrica dis sesleride cok guzel kesiyor.

G230 önermeme nedeninizi söylerseniz daha iyi olur. Eskiden G230 kullanırdım. Gayet güzel bir kulaklık. Ne eksiği var beğenmeyen arkadaşlar onu da söyleyebilir mi rica etsem ?

Şöyle söyleleyim mikrofunu berbat. 3-4 saat sonra kullaklığın üstünde ki kırmızı pet baskıdan dolayı başını ağrıtıyor yanlarda bi sıkıntı yok. Ses konusuna gelirsek fiyatına göre tatmin edici değil.
Ve de 3 ay da çatlaklar oluştu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı