200 TL'ye kadar kulaklık önerisi

EmirLex

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem başlıkta da yazdığı gibi 200 TL'dir. Everet, Snopy, JamesDonkey gibi markalar önermezseniz çok sevinirim. Ben Steelseries Siberia 200 ile Cooler Master MH320 arasında kaldım. Ses kasmak için alacağım. Rainbow Six Siege, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Siberia 200 vardı, kulağım hassas olduğundan rahat edemedim ve arkadaşa sattım. Arkadaşa sattığımda kulaklık 1 yıllık falandı, arkadaş da 1 yıldır kullanıyor. Kendisinin çok memnun olduğunu söylüyor. Rahat edecekseniz alın derim. MH320 konusunda bir fikrim yok ama.

Yaklaşık 2 gün önceye kadar aynı ikilemde kalmıştım. :D Öneriler üzerine CM MH320 aldım. Bugün gelecek olması lazım. CS:GO oynamıyorum ama ses kasmak için ilk deneyimlerimi bu konu altına yazabilirim gün içerisinde.

Ayrıca kullanan arkadaşlar zaten o saate kadar yardımcı olur muhtemelen. :p

MH320 bugün elime ulaştı. Çok büyük bir memnuniyet yaşadığımı söyleyemem. Bence söylendiği kadar rahat bir kulaklık değil.

Bunu kulaküstü kulaklıklara alışkın olmadığımdan da hissetmiş olabilirim ama çok daha rahat kulaklıklar taktım daha önce. Biraz alışmak gerekiyor gibi. Mikrofonu ise beklediğimden çok çok daha iyiydi. Seslerde hiç bir bozulma falan yok. Yayıncı olsam kullanırdım o derece memnun etti beni. :D

Söylenenlerin tam tersini hissettiğimi fark ettim. :D Çok rahat ama mikrofonu biraz sıkıntılı diyorlardı.

Şimdi bir de ses kasma mevzusuna geleyim. Eski kulaklığımdan daha iyi olduğunu söyleyebilirim ama CS:GO oynarken tam olarak yerleri anlayabilmen için alışman gerekecek muhtemelen. Seslerin nereden geldiğini anlayabiliyorsun ama aşağı ve yukarı biraz sıkıntılı. Tabi 7.1 performansı beklemişim gibi oldu biraz. Gayet yeterli bir performansı var.

MH320 bugün elime ulaştı. Çok büyük bir memnuniyet yaşadığımı söyleyemem. Bence söylendiği kadar rahat bir kulaklık değil.

Bunu kulaküstü kulaklıklara alışkın olmadığımdan da hissetmiş olabilirim ama çok daha rahat kulaklıklar taktım daha önce. Biraz alışmak gerekiyor gibi. Mikrofonu ise beklediğimden çok çok daha iyiydi. Seslerde hiç bir bozulma falan yok. Yayıncı olsam kullanırdım o derece memnun etti beni. :D

Söylenenlerin tam tersini hissettiğimi fark ettim. :D Çok rahat ama mikrofonu biraz sıkıntılı diyorlardı.

Şimdi bir de ses kasma mevzusuna geleyim. Eski kulaklığımdan daha iyi olduğunu söyleyebilirim ama CS:GO oynarken tam olarak yerleri anlayabilmen için alışman gerekecek muhtemelen. Seslerin nereden geldiğini anlayabiliyorsun ama aşağı ve yukarı biraz sıkıntılı. Tabi 7.1 performansı beklemişim gibi oldu biraz. Gayet yeterli bir performansı var.

Memnun kalmanıza sevindik. Kulak üstü kulaklıklara alışık olmadığınız için dediğiniz doğru olabilir. Ama alışacaksınız ve rahat olduğunu anlayacaksınız diyebilirim.(Size hala rahatsız gelirse, gerçekten hiç kalas kulak üstü kulaklık kullanmadığınızdandır :D )

Ses konusunu zamana bırakın. Kulağınız otomatik olarak sesleri algılayacak. 1 hafta zaman veriyorum. :)

Arkadaşlar bende trust gxt340 7.1 var ve ses kasmam oldukça zor CoolMaster MH320 De rahatça ses kasarmıyım gxt340a göre
Memnun kalmanıza sevindik. Kulak üstü kulaklıklara alışık olmadığınız için dediğiniz doğru olabilir. Ama alışacaksınız ve rahat olduğunu anlayacaksınız diyebilirim.(Size hala rahatsız gelirse, gerçekten hiç kalas kulak üstü kulaklık kullanmadığınızdandır :D )

Ses konusunu zamana bırakın. Kulağınız otomatik olarak sesleri algılayacak. 1 hafta zaman veriyorum. :)
bende şuan trust gxt340 7.1 var ve ses kasmam oldukça zor CoolMaster MH320 De rahatça ses kasarmıyım gxt340a göre ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı