200 TL'ye kadar mouse önerisi

Bütçe
200

utku kuvancı

Femtopat
Daha fazla  
Ben çok böyle güzel mouse isteyen oyun oynamıyorum, örnek verirsek: DCS World Steam Edition, leauge of Legends, Genshin Impact, Asphalt 9, Aero Flight Simulator 4 gibi oyunlar oynuyorum. Ben şöyle bir mouse istiyorum, hem sessiz olsun hem RGB olsun, hem de Bluetooth ve çiple bilgisayara bağlanabilen şarjlı bir mouse istiyorum. RGB ışık olması şart değil ama olursa güzel olur, he bir de oyun oynarken takılma yapmayacak bir mouse olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 200 TL ama daha düşük olursa çok daha iyi olur, yine tekrarlıyorum RGB ışık şart değil sadece oyunda takılma yapmasın ani mouse hareketlerinde vesaire.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çok böyle güzel mouse isteyen oyun oynamıyorum, örnek verirsek: DCS World Steam Edition, leauge of Legends, Genshin Impact, Asphalt 9, Aero Flight Simulator 4 gibi oyunlar oynuyorum. Ben şöyle bir mouse istiyorum, hem sessiz olsun hem RGB olsun, hem de Bluetooth ve çiple bilgisayara bağlanabilen şarjlı bir mouse istiyorum. RGB ışık olması şart değil ama olursa güzel olur, he bir de oyun oynarken takılma yapmayacak bir mouse olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 200 TL ama daha düşük olursa çok daha iyi olur, yine tekrarlıyorum RGB ışık şart değil sadece oyunda takılma yapmasın ani mouse hareketlerinde vesaire.

Yanında tatlı da ister misiniz?

https://www.hepsiburada.com/everest-sm-bt11-ince-rgb-kablosuz-mouse-pm-HB00001AJ1CI şu ürünü buldum ama iş görür mü bilmiyorum oynadığım oyunlar zaten belli basit oyunlar FPS tarzı oyunları oynamayı çok sevmiyorum bu mouse uygun mudur? O olmaz ise kablolu buldum bir tane https://www.hepsiburada.com/perform...g-oyuncu-mouse-siyah-7-tuslu-pm-HBC00000B6ZRS bu da iyi gibi ama ilk tercihim birincisi çünkü sessiz tıklamaları var ama dersenizki ustekkı dedıgım oyunlar oynanamaz en son lınkını attıgımı alacağım. Bu arada laptop kullanıyorum.

Yanında tatlı da ister misiniz?

Neden dalga geçiyorsunuz o fıyata bulamazsın de veya başka bir mouse öner geç amacın ne?

Sende 200 liraya çok şey istiyorsun be dostum ben ne yapayım. Saydığın özelliklerde ürün varsa bana da önersinler kolisiyle alacağım ama yok.

Piyasadan haberim yok ben en son mouse alığım zaman 25 liraya almıştım hala onu kullanıyorum fiyatlarında bu kadar arttığını bilmediğim için 200 lira sınır koydum ne bileyim neyse galiba arkadaşın dediği fareyi alacağım.

Performax xotran alın hocam, tıklamaları çok sesli değil diye biliyorum.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı