200 TL'ye kadar termal macun önerisi

Evet eminim.

Amazon'da yanlış olmaz, varsa düzeltirler. Ürünü bizzat aldım ve kullandım, ürünün üzerinde yazan 13.5

Hocam ürünün üzerinde 13/5 yazması onu 13/5 yapmaz. Kesinlikle eminim ki bu fiyata bu termal macun imkansız üstü üstlük 1gr bile değil 4 gr.

Hocam ürünün üzerinde 13/5 yazması onu 13/5 yapmaz. Kesinlikle eminim ki bu fiyata bu termal macun imkansız üstü üstlük 1gr bile değil 4 gr.
Yarın sıcaklık testlerini atabilirim. Yeni çıkan bir ürün olduğunu da belirttim, belki ondan fiyatı uygundur. Kimseyi dolandırmaya da çalışmıyorum. Bu ürünün satışından bir kar elde etmeyeceğim. Ben kullandım ve ciddi bir verim aldım. Sosyaldeki kullanıcıların da faydalanmasını istiyorum.
''Olmaz olmaz deme; olmaz,olmaz.

Yarın sıcaklık testlerini atabilirim.
"Olmaz olmaz deme; olmaz, olmaz.

Yarın geri dönüşünüzü bekliyorum hocam artı olarak gerçek olmasını bırakalım MX-4'ten daha performanslı olduğunu bile düşünmüyorum.

Edit: Hocam ben size dolandırıcı dememedim sadece bu ürünün diğer ürünlere kıyasla daha ucuz ve daha performanslı olamayacağını söyledim. Çünkü aradaki fark uçurum.

Yarın geri dönüşünüzü bekliyorum hocam artı olarak gerçek olmasını bırakalım MX-4'ten daha performanslı olduğunu bile düşünmüyorum.

Edit: Hocam ben size dolandırıcı dememedim sadece bu ürünün diğer ürünlere kıyasla daha ucuz ve daha performanslı olamayacağını söyledim. Çünkü aradaki fark uçurum.
Yarın sabah eve gidince sıcaklık değerlerini paylaşırım. İstediğiniz testleri belirtin.

Yarın sabah eve gidince sıcaklık değerlerini paylaşırım. İstediğiniz testleri belirtin.

İki termal macunuda klasik bir stres testine sokabilirseniz sonuç ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Not: Hocam sizle olabilir, olamazı değil gerçek olup olmadığını öğrenmek için tartışıyorum. Biraz sinirlendiniz gibime geldi =D

İki termal macunuda klasik bir stres testine sokabilirseniz sonuç ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Not: Hocam sizle olabilir, olamazı değil gerçek olup olmadığını öğrenmek için tartışıyorum. Biraz sinirlendiniz gibime geldi =D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada testini yapmış. Yalan 13.5 değilmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada testini yapmış. Yalan 13.5 değilmiş.

Hocam izleyecek bir vaktim yok sonucu söylebilir misiniz size zahmet.

Yeni konular

Geri
Yukarı