200 TL'ye Kulaklık Önerisi

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
İyi günler. Bundan yaklaşık 1 yıl önce @Barış Tolon 'un tavsiyesiyle 200 TL'ye Kingston Hyperx Cloud Stinger modelini Hepsiburada üzerinden GameEkstra mağazasından almıştım. Üründen memnundum lakin verdiğim paranın üzerine koyarak daha iyi bir kulaklık almak istediğim için kulaklığı iade etmek istedim ama hijyen dolayısıyla ürünü kabul etmediler. Bende mecburen kullanmak zorunda kalmıştım. 1 ay sonra maalesef ürün bozuldu.

Hepsiburada üzerinden onarım talep edemediğim için kaldı öyle kulaklık. Yaklaşık 10 ay sonra GameEkstra'yı arayarak ürünü garantiye gönderdim, 30 gün garantide kaldıktan sonra ürünün yerine "Ürünün onarımı yapılamadığından aslı ve muadili stoklarda bulunamadığı için hediye çeki sunulmuştur" sebebiyle 200 TL hediye çeki verildi.

Ben de "İhtiyaçlarımı karşılayacak bir ürün bulamadım." sebebiyle paranın iade edilmesini talep ettim. Pek bir umudum yok o yüzden dolayı GameEkstra üzerinden kulaklık önerilerinize açığım.Benim aklımda şu ürün var: Motorola Pulse Max Kablolu Kulaküstü Siyah Kulaklık | Motorola | Müzik Kulaklıkları Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Kulak içi kulaklık da olabilir ama kulak üstü kulaklık daha iyi olur.
Kulaklık da aradığım özellikler:
Ders videoları izlerken kullanacağım için;
  • Hafif ve rahat olması
  • Dış sesi iyi bir şekilde kesebilmesi
  • Ses kalitesinin güzel olması
Sizin de önerilerinizi bekliyorum: @Emre BEYAZTAŞ @Barış Tolon

@Mert 1 yıl sonra yeni bilgisayar almayı düşünüyorum lakin şu an kullandığım bilgisayarın performansını da arttırmak için SSD'de düşünmüyor değilim.

Şu SSD'yi gördüm: Ezcool S400 Pro 120Gb 3D Nand 560-530 MB/s 128Mb | Ezcool | SSD Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da Mümkünse bu ürün hakkında yorumunuzu alabilir miyim ?

Son düzenleme:
Son düzenleme:
O fiyata iyi kulak üstü kulaklıklar yok.

Kulak üstü olarak en alınası bu var bütçene yakın:

Cooler Master MasterPulse MH320 Profesyonel Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA

Oyun için almayacaksan kulakiçi öneririm.

Sennheiser MX 375 West Kulakiçi Siyah Kulaklık 505406 Fiyatı

Bu kulakiçi kulaklık 200 TL'ye alacağın o Snopy, Rampage kulaklıklara 1000 basacaktır.
Kulak içi kulaklık olarak Rock Zircon'u kullanıyorum. Kulak üstü kulaklığı bilgisayar başında video izlemek için istiyorum. Linkini verdiğim Motorola Pulse Max hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı