200 TL'ye masa boyu mouse pad önerisi

Viracoche

Hectopat
Merhaba 80x30 90x40 mouse pad arıyorum 200 TL'ye kadar. Kauçuk tercih etmiyorum çünkü ellerim terliyor ve bir süre sonra bilek koyduğum yerler erimeye başlıyor, kauçuk dışında ne alabilirim acaba?

Kaliteli ucuz kauçuk mouse pad isterseniz porge ya da xrades tercih edebilirsiniz. Bu mousepadler canımı hiç sıkmadı ve erime tarzı bir problem yaşatmadı. PORGE 90x40 Mouse Pad Xxl Büyük Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Onun dışında Xrades'in deri mousepadleri mevcut. Xrades Çift Renk Deri Mousepad Laptop Bilgisayar Için 80x40 Cm Pembe Ve Gri Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Klasse, xrades, porge bunlara bakın.

Yorumlara bakınca bazılarında kokuyor tarzı şeyler söylüyorlar. Şu mouse pad i almayı düşünüyorum nasıl acaba sizce? Mousepad

Yorumlara bakınca bazılarında kokuyor tarzı şeyler söylüyorlar. Şu mouse pad i almayı düşünüyorum nasıl acaba sizce? Mousepad

İlk aldığın zaman hepsinde ağır bir koku gelecektir ama zamanla o koku geçiyor. En azından bende 3 günde yoğu koku gitti.

Porge güzel bir marka fakat ben şahsen kullandığım mousepadlerini kirlendikçe sabunla güzelce yıkıyorum ve kurutuyorum. Bu tür ürünlerde bunu yapma şansınız yok elektrik devre mevcut olduğundan dolayı. Koku her mousepad alınca olur ve normal bir durum. Kullandıkça kokusu gidecektir.

Aynı şekilde sakura yapraklısını da almayı düşündüm ancak baskısı vs. kötü dediler doğru mudur?

1652308354311-png.1385268

Sakura modeli var bende de var gayet güzel temiz baskısı var.

Geri
Yukarı