200 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Çok teşekkür ederim hocam ikisi arasında kaldım.
Bloody G437 yada Siberia 150 alacağım sizce hangisi ?
Siberia 150 çok güzel bir seçim olur işin içinde Steel Series kalitesi var.
Bloody markasının artısı 7.1 olması yani PUBG ve CSGO gibi oyunlarda ses kasabilirsiniz.SteelSeries markasının artısı Bloody markasından çok az bir farkla kaliteli olması.Bmw ile Mercedes olarak düşünebilirsiniz.
İçinde ki 7.1 gerçek değil. Sanal 7.1 içeriyor zaten. Ses kasmak için 7.1 zorunlu değil.

Arkadaşlar zaten Gamepower almayacağım tartışmanın bir anlamı yok. Bloody G437 yada Siberia 150 alacağım sizce hangisi ?

Hocam önerdiğiniz sitenin sertifikası "Güvenli değil" diyor. Eğer o site güvenilirse çok güzel ürünler var bende alabilirim ama güvenli değil yazması beni bi geri adım attırdı.
Araştır, Dark passage, adeks gibi bir yer kadıköy de mağazası ve cafesi var.

Dark Passage bir E-Spor takımı. O sitede satılan ürünler genelde takıma destek amaçlı satılıyor.
Steel Series bu takıma sponsor olduğundan ürünleri diğer mağazalara göre buradan daha ucuza satmaları bana normal geliyor. @MBirhanM

Araştır, Dark passage, adeks gibi bir yer kadıköy de mağazası ve cafesi var.

Dark Passage bir E-Spor takımı. O sitede satılan ürünler genelde takıma destek amaçlı satılıyor.
Steel Series bu takıma sponsor olduğundan ürünleri diğer mağazalara göre buradan daha ucuza satmaları bana normal geliyor. @MBirhanM

Mağazası ve cafesi olan adamların sitesinin güvenli değil demesi benim sorunum değil hocam. Ben sitede sertifikasında yazanı söyledim. Ama kapıda ödeme seçeneği olması güzel bir şey. Alınabilir kapıda kontrol edilir parası öyle verilir ama kart bilgileri girilmemeli en azından ben kesinlikle girmem o uyarıdan sonra.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı