200 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bütçem 200 TL'dir sürekli olarak PUBG oynuyorum yani ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Medusayı tercih etmeyi düşünmüyoorum
Sizin bütçeniz uyan bu kulaklığı önerebilirim.Kulaklığı bir süre kullandım ve memnun kaldım.Önerebileceğim güzel bir kulaklık.

Kalitesi pek iyi olmayan bir kulalaklık diyebilirim.Arkadaşım kullanıyordu 3 ay içindi sol taraf cızırtı yapmaya başladı önerebileceğim bir kulaklık değil.
Blooody markasını çok fazla görmedim sizce ne kadar güvenilir ve bu kulaklığı kullandınız mı ?

Bütçeni biraz arttırabilirsen MSİ DS501'i öneririm, ses ve mikrofon kalitesi gayet iyi. Bunun dışanda Gamepower MEDUSA 7.1 fiyatını fazlasıyla hakediyor.

Medusayı tercih etmeyi düşünmüyoorum

Blooody markasını çok fazla görmedim sizce ne kadar güvenilir ve bu kulaklığı kullandınız mı ?
Bloody markası bilindik güvenilir bir marka. Everest ve Gamepower ürünlerinden kaliteli. Bloody markası tabiki Logitech ve Steelseries markaları kadar kaliteli değil fiyat performans ürünleri mevcut. İnternetten Gamepower markasını araştırırsanız görebilirsiniz pek kaliteli bir marka değil.Çin markası olduğunu da görebilirsiniz.Bloody daha kaliteli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı