200 TL'ye saç ve sakal ayarlanabilir tıraş makine önerisi

n2myoqh

Centipat
Yer
Afyonkarahisar
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim üzere maksimum 200 TL bütçem var. Kaliteli bir makine almak istiyorum hem saç hem de sakal düzeltmesi yapabilmek için.

PowerFast

Zeptopat
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim üzere maksimum 200 TL bütçem var. Kaliteli bir makine almak istiyorum hem saç hem de sakal düzeltmesi yapabilmek için.
A101 de satılan aprilla marka ürünlere bakabilirsiniz bende bir tane var saç sakal kesiyor memnunum a101 den 75 tl ye almıştım sanıyosam 2 yıl önceydi şimdi 150 TL ye bulabilirsiniz.

rechtssprechung

Picopat
Remington modellere bakabilirsiniz. G4 Graphite kullanıyorum, bana göre sorun değil fakat başlıklar ve makine biraz ufak ve kompakt. Genel şikayet bu yönde fakat performansında bir problem yok. Philips setler de çok hoş, Philips de tercih edilebilir.

KS
n2myoqh

n2myoqh

Centipat
Yer
Afyonkarahisar
A101 de satılan aprilla marka ürünlere bakabilirsiniz bende bir tane var saç sakal kesiyor memnunum a101 den 75 tl ye almıştım sanıyosam 2 yıl önceydi şimdi 150 TL ye bulabilirsiniz.

A101-BİM-ŞOK Bu marketlerde satılan ürünler nedense bende 1 milyoncu(japonpazarı) algısı uyandırıyor çok samimi gelmiyor.

aeklink

Centipat
Makaleler
5
Yer
Minecraft sunucusu inşaatında
Yukarı