Şarjlı sakal tıraş makinesi önerisi

Bunu kullanıyorum ben gayet iyi şarjıda uzun süre gidiyor.

Dostum maalesef 250TL gibi bir ücrete sakalını kesecek bir cihaz bulamazsın, bugün keser yarın kesmez, 250TL = $9,27 yani 10 dolarlık bir cihazdan tıraş etme lüksü beklememen gerek.

Gider araştırırım fakat dediğim gibi 10 dolarlık ürün, 10 dolara pizza yiyorsun, ne bir yerini kesmeni isterim ne de elin de kalmasını isterim. Güvenliğin için ve ücrete değmesi için bütçeyi değiştirmen şart.

Adam akıllı bir makina kullanmamış insanlar çin malı şeyleri önerecektir sağlığına dikkat et hepsi pas tutuyor, bıçakları aşırı dandik.

Dostum maalesef 250TL gibi bir ücrete sakalını kesecek bir cihaz bulamazsın, bugün keser yarın kesmez, 250TL = $9, 27 yani 10 dolarlık bir cihazdan tıraş etme lüksü beklememen gerek.

Gider araştırırım fakat dediğim gibi 10 dolarlık ürün, 10 dolara pizza yiyorsun, ne bir yerini kesmeni isterim ne de elin de kalmasını isterim. Güvenliğin için ve ücrete değmesi için bütçeyi değiştirmen şart.

Adamakıllı bir makine kullanmamış insanlar Çin malı şeyleri önerecektir sağlığına dikkat et hepsi pas tutuyor, bıçakları aşırı dandik.

Haklısınız hocam ama malum Türkiye şartlarıyla 600-700 TL gibi fiyatlara insanın eli varmıyor.

Aslında yaşadığınız şehre ve alıcağınız yere bağlı bunun toptancıları var fuarı var.

Haklısınız hocam ama pek fuarlarla ve toptancılarla uğraşabileceğimi sanmıyorum. Sanırım ilk arkadaşın attığı Powertec marka tıraş makinesini alacağım. Ne kadar idare ederse artık.

Geri
Yukarı