200 TL'ye SSD önerisi

H0melander

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaşı 10'u geçmiş eski laptopa yeniden hayat getirmek için SSD almak istiyorum. 2. el laptop fiyatlarına baktıktan sonra şu anki laptopuma ucuz bir SSD almanın daha cazip geldiğine karar kıldım. İnternetten baktığımda anı sanı duyulmamış SSD'ler 200 lira bandından başlıyor. Sizden ricam 200 lira bandına olabildiğince yakın ve bana sıkıntı yaratmayacak SSD önermeniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaşı 10'u geçmiş eski laptopa yeniden hayat getirmek için SSD almak istiyorum. 2. el laptop fiyatlarına baktıktan sonra şu anki laptopuma ucuz bir SSD almanın daha cazip geldiğine karar kıldım. İnternetten baktığımda anı sanı duyulmamış SSD'ler 200 lira bandından başlıyor. Sizden ricam 200 lira bandına olabildiğince yakın ve bana sıkıntı yaratmayacak SSD önermeniz.

Hocam Letgo'dan bakın ben 200 liraya Hikvision C100 SSD aldım sağlığı ve performansı 100 bence Letgo'dan alın.

2. el ssd alma taraftarı değilim ama sıfırına nazaran çok daha ucuzsa neden olmasın.

Bu arada 300 bandına çıkabilirim. Sadece alınabilicek ssdlerin minimum fiyatını merak ettim.
Tamamdır, pcye geçince bulduğum ilanları atıcam. Pioneer, Panther, WD Green buldum 300'e. Bir de Acer vardı.

Geri
Yukarı