200 TL'ye SSD önerisi

Bütçe
200 ₺

SalihKrnt

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Fark etmez.
Arkadaşlar öncelikle merhaba, naçizane bir laptopum var ve bayramda topladığım ikiyüz liram; fakat bu laptopun bir sorunu var HDD'si bozuk. Bu nedenle bana ikiyüz TL üst limit olacak şekilde -GB'ı önemsiz- bir SSD önerir misiniz? Ayrıca hali ile bu SSD'ye bir Windows lazım fakat bende USB belleğe Windows yükleyebileceğim bir cihaz yok; bu konuda bana tavsiye verir misiniz nereden USB belleğe Windows indirip yeni SSD'ye kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.(Windows 10)

Arkadaşlar öncelikle merhaba, naçizane bir laptopum var ve bayramda topladığım iki yüz liram; fakat bu laptopun bir sorunu var: HDD'si bozuk. Bu nedenle bana iki yüz TL üst limit olacak şekilde -GB'ı önemsiz- bir SSD önerir misiniz? Ayrıca hali ile bu SSD'ye bir Windows lazım fakat bende USB belleğe Windows yükleyebileceğim bir cihaz yok; bu konuda bana tavsiye verir misiniz nereden USB belleğe Windows indirip yeni SSD'ye kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Gülüm SSD önerim yok Kingston'ın SSD'lerine bakabilirsin Windows'u internet Cafe'lerde indirebilirsin.

200 TL'ye ikinci el anca bulursunuz.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, naçizane bir laptopum var ve bayramda topladığım ikiyüz liram; fakat bu laptopun bir sorunu var HDD'si bozuk. Bu nedenle bana ikiyüz TL üst limit olacak şekilde -GB'ı önemsiz- bir SSD önerir misiniz? Ayrıca hali ile bu SSD'ye bir Windows lazım fakat bende USB belleğe Windows yükleyebileceğim bir cihaz yok; bu konuda bana tavsiye verir misiniz nereden USB belleğe Windows indirip yeni SSD'ye kurabilirim? Şimdiden teşekkürler.(Windows 10)

Hocam tek seçenek gibi aşırı detaylı bilmiyorum ama marka bazlı olarak iyi Hikvision HS-SSD-C100-120G 2.5" 120 GB SATA 3 - PttAVM.com.

FURY E-sport 128 Gb 550mb-500mb/s Sata3 2,5 Gaming Ssd
₺188,00
Trendyol
Ücretsiz gönderim

OTG kablonuz var ise telefondan USB belleğin içine Ubuntu ISO'sunu RAR ile çıkartıp atın sonra Ubuntu'yu kurun Windows ISO'sunu indirin disklere gelin imaj yükleyin.

Ventoy denen uygulamanın android sürümlüsü var ancak yine otg dönüştürücü gerekiyor. Varsa buna da bakabilirsiniz. Ssd için de letgoya filan da bakabilirsiniz. Ben yakın bir ilçede oldukça ucuza bir ssd bulmuştum.

Geri
Yukarı