2000-2500 arası oyun için laptop önerisi

Kışın ne gibi bir fark oluyor ? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın.

İnşallah teşekkür ederim

İnşallah teşekkür ederim

Acer A515-41G-T123 AMD A10 9620P 8GB 1TB RX540 Freedos 15.6" Fiyatı böyle bir sistem buldum iyi mi sizce ?
Kışın daha fazla indirim olur. Ama sana şunu söyliyim o bilgisayarı 2500 civarında alırsan senin işini görür.İçindeki Ekran kartı MX150 oyunları sana Medium-High seviyesinde açar ama gende sen bilirsin

Birince el o fiyata mümkün değil. Olsa da yarı yolda bırakır.
Nerden çıkardın bunu bayram tatilinde 2450 tl şu cihaz Lenovo Ideapad 320-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Fiyatı ayrıca bu laptobu hepsiburada kendi sitesinde kendi satıyor. Sende yarı yolda bırakır diyorsun Ne alaka sıfır alıyorsun bir sorunu olsa bile resmi distribütör (Lenovo Türkiye) Garantisi var verirsin Servise Yada zaten aldıktan sonra 14 günlük iade süreci var

Nerden çıkardın bunu bayram tatilinde 2450 tl şu cihaz Lenovo Ideapad 320-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Fiyatı ayrıca bu laptobu hepsiburada kendi sitesinde kendi satıyor. Sende yarı yolda bırakır diyorsun Ne alaka sıfır alıyorsun bir sorunu olsa bile resmi distribütör (Lenovo Türkiye) Garantisi var verirsin Servise Yada zaten aldıktan sonra 14 günlük iade süreci var
Sanırım körsün PC Freedos orjinal Win 10 400-600 ₺ tabi ben bilgilerimi satar hak yerim Crackli indiririm diyorsan sıkıntı yok. Lenovoların iyi bilgisayar olduğunu düşünüyorsan da hayatını tekrar gözden geçir. :)

Sanırım körsün PC Freedos orjinal Win 10 400-600 ₺ tabi ben bilgilerimi satar hak yerim Crackli indiririm diyorsan sıkıntı yok. Lenovoların iyi bilgisayar olduğunu düşünüyorsan da hayatını tekrar gözden geçir. :)
Kardeşim freedos tamam doğru ama orjinal win10 istiyorum diyorsan kendinde dediğin gibi 400 600 tl ver yada verme orası beni ilgilendirmez ama sonuç olarak fiyatına iyi marka olarak ben zaten lenovo süper demedim lenovodan daha iyileride sonuçta ben sadece fiyatına göre iyi dedim alırsın almassın beni ilgilendirmez

Hangi tarzlar oyun oynuyorsun LOL CS oynuyorsan o bütçe hayli hayli iş görür ama ben Witcher 3 oynayacağım PUBG oynayacağım diyorsan bütçeyi 3000-3500 seviyesine çıkarmalısın.

MSI GV62 7RD-2003XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı
Bütçem kısıtlı olduğu için zaten bakıyorum böyle
Şu dolar kuru ile laptop almanı tavsiye etmem , etmemekle birlikte istediğin laptopu bulamazsın zaten.
Keyfi bişey değil sonuçta ama elimizdeki imkanlarla bu kadar oluyo gidiceğim yerde masaüstü kullanamayabilirim
Bence bu laptopa sonradan ya 4 yada 8 gb ram daha ekle.
930mx testlerinw baktım biraz düşük bi ekran kartı değil mi hocam sizce ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı