2000-2500 arası pc toplama?

Bir ekran kartının performansını bant genişliği değil, GPU belirler. Siz o karta istediğiniz kadar bit koyun, istediğiniz kadar saat hızlarını yükseltin, o GPU'nun mimarisi düzgün olmadıkça hiçbir işe de yaramaz. Aralarında en performanslısı HD7950'dir. NirvanA1 çok güzel öneride bulunmuş. Crysis 3'ü akıcı oynamak için en az GTX 680 şart !

Ben ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit DX11.1 kullanıyorum, akıcılıkta sorunu parasına göre yaşamazsın, GTX680 Bütçe zorlamazsa tabiki mantıklı aralarında 500 TL fark var gözardı etmek olmaz, şuan kurulu oyunlar Crysis 3, Hitman 3, Far Cry 3, AC3, Metro 2033. Metro ve Crysis MSAA 4X, diğerleri full+full sorunsuz 40 fps ve üzeri. Aradaki fark 500 TL değer mi bilmem...

Ben ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit DX11.1 kullanıyorum, akıcılıkta sorunu parasına göre yaşamazsın, GTX680 Bütçe zorlamazsa tabiki mantıklı aralarında 500 TL fark var gözardı etmek olmaz, şuan kurulu oyunlar Crysis 3, Hitman 3, Far Cry 3, AC3, Metro 2033. Metro ve Crysis MSAA 4X, diğerleri full+full sorunsuz 40 fps ve üzeri. Aradaki fark 500 TL değer mi bilmem...
Crysis 3'de AMD ekran kartları daha yüksek performans veriyor anladığım kadarıyla. Ram ve Bit faktörü etkili olabilir.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı