2000-2500 TL 2K monitor tavsiyesi

Şeref Can

Hectopat
Yer
İstanbul / Kartal
Daha fazla  
Meslek
Marka Temsilcisi
Arkadaşlar merhaba 2k monitor tavsiyesi bekliyorum. Şimdiki ekran kartım RX 460 fakat güzel ve değeceğini düşündüğüm bir monitor gösterirseniz 2. elden 1070 almayı da düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Ya da hiç değmez diyorsanız tavsiyelere yine açığım. Genel olarak oyun oynuyorum ama Netflix uhd üyeliğim var film izlemeyi de seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 2k monitor tavsiyesi bekliyorum. Şimdiki ekran kartım RX 460 fakat güzel ve değeceğini düşündüğüm bir monitor gösterirseniz 2. elden 1070 almayı da düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Ya da hiç değmez diyorsanız tavsiyelere yine açığım. Genel olarak oyun oynuyorum ama Netflix uhd üyeliğim var film izlemeyi de seviyorum.
İleriye dönük bunu alabilirsin.
Çoğunlukla film vs. gibi şeylerde zaman harcıyorsan bunu da alabilirsin. Oyun tarafından bakarsak GTX 1070 için 2K monitör fazla bence, bunu da belirteyim.

Arkadaşlar tavsiyeler için teşekkürler. @Skairipa @dogant

Lg 24mp59g aldım 1000 lira fiyatı var. Şimdi 2k monitor alırsam dayanamayıp 1070 de alacağımı bildiğim için fazla masrafa girmemek adına bu modeli almaya karar verdim. Malum bugün kur 10 kuruş arttı. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı