2000-2500 TL bütçe ile hangi klavye alınmalı?

Sizce hangi klavye alınmalı? Bunlardan biri değilse ne önerirsiniz?

XPG Summoner Cherry MX Red Switch​

ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch​

CORSAIR K70 PRO RGB​

Asus TUF K3 AURA Red Switch​

Logitech G213 Prodigy​

Bu bütçede minimum 5075B Plus alınmalı. Attıklarınız ya sorunlu ya da fiyatına göre berbat.

önceden kullandığım bir klavye

Öneririm çok memnundum o zamanlar çocukluk aklı ile heves edip almıştım sesi tuş sertliği vs çok iyiydi her seste keyif alıyordum ama bazen harf fontları biraz garip gelebiliyor göze.
2.500 TL bütçeye çin malı, kalitesiz, Outemu switch klavye mi öneriyorsunuz? Sırf mesaj atmak için atıyorsunuz değil mi?

önceden kullandığım bir klavye

Öneririm çok memnundum o zamanlar çocukluk aklı ile heves edip almıştım sesi tuş sertliği vs çok iyiydi her seste keyif alıyordum ama bazen harf fontları biraz garip gelebiliyor göze.

Hocam konu sahibinin bütçesi var neden Everest alsın.

Hocam farkındayım fakat kullanmadığım bir ürünü önermek biraz kötü hissettiriyor çok klavye değişen birisi olduğum söylenebilir ama çoğunu Everest kullanıyorum Rampage falan denedim daha farklı bir sürü klavye markası denedim fakat Everest ayrı bir şey gözümde.
Rampage de Everest ama sen bilirsin.

Hocam farkındayım fakat kullanmadığım bir ürünü önermek biraz kötü hissettiriyor çok klavye değişen birisi olduğum söylenebilir ama çoğunu Everest kullanıyorum Rampage falan denedim daha farklı bir sürü klavye markası denedim fakat Everest ayrı bir şey gözümde.
Everest ile Rampage aynı marka? Hepsi Çin'den ürün alıp marka basıyor?

Hocam üstteki arkadaşın dediği gibi bu bütçede Çin malı, Outemu Switch önermek çok mantıksız.

Everest ile Rampage aynı marka? Hepsi Çin'den ürün alıp marka basıyor?

Hocam bu konu hakkında bilgili birine benziyorsunuz klavye alacağımda yardımcı olur musunuz bütçe en fazla 1100 TL %60 kırımızı veya kahverengi Switch olsun.

Hocam üstteki arkadaşın dediği gibi bu bütçede Çin malı, Outemu Switch önermek çok mantıksız.

Hocam bu konu hakkında bilgili birine benziyorsunuz klavye alacağımda yardımcı olur musunuz bütçe en fazla 1100 TL %60 kırımızı veya kahverengi Switch olsun.
Sahibinden'de sıfır/az kullanılmış Mizar MZ60 satıyorlar. Ona bak derim.

Geri
Yukarı