2000-2500 TL civarı ekran kartı ve anakart önerisi

Alın hocam. Ben yanlış hatırlıyormuşum. :) alabilirsiniz.

Hocam kart satılmış... GTX 1050 bakmaktayım şu an.
@Phil Jackson hocam internet kafe işleten birinden RX 460 2 GB ekran kartı aldım 2.000 TL'ye bilgisayardan söktü geçen arkadaşlarımla beraber o internet kafeye gitmiştik ve San Andreas'ta bile kastığını söyledi o bilgisayardan söktü ekran kartını sence böyle bir şey mümkün olabilir mi ve sence uygun fiyata almış mıyım?

Hocam kart satılmış... GTX 1050 bakmaktayım şu an.
@Phil Jackson hocam internet kafe işleten birinden RX 460 2 GB ekran kartı aldım 2.000 TL'ye bilgisayardan söktü geçen arkadaşlarımla beraber o internet kafeye gitmiştik ve San Andreas'ta bile kastığını söyledi o bilgisayardan söktü ekran kartını sence böyle bir şey mümkün olabilir mi ve sence uygun fiyata almış mıyım?
Yalan söylüyor. 1050-1060 seviyesinde bir kart olduğunu biliyor da öyle söylüyor. Aklı sıra kandıracak seni. Bakımlarını yaparsın (Termal Macun) vs. mis gibi olur. Ama biraz pahalıya almışsın sanırım ama emin değilim. Ve bu muhtemelen uzun bir süre son mesajım olacak forumda.

Yalan söylüyor. 1050-1060 seviyesinde bir kart olduğunu biliyor da öyle söylüyor. Aklı sıra kandıracak seni. Bakımlarını yaparsın (termal macun) vs. mis gibi olur. Ama biraz pahalıya almışsın sanırım ama emin değilim. Ve bu muhtemelen uzun bir süre son mesajım olacak forumda.

Hocam arkadaşım kastığını söyledi bunu bilgisayarcı söylemedi mümkün müdür sence böyle bir şey bir sıkıntı çıkarsa geri götüreceğim zaten.

Hocam arkadaşım kastığını söyledi bunu bilgisayarcı söylemedi mümkün müdür sence böyle bir şey bir sıkıntı çıkarsa geri götüreceğim zaten.
Bakım yaparsan sorun olmaz. Çözünürlük kaynaklı darboğaz olabilir. Ya da bakımsızlıktan dolayı ısınır ve kasma sorunu olur. Bakım ile düzelir.

Son düzenleme:
Bakım yaparsan sorun olmaz. Çözünürlük kaynaklı darboğaz olabilir. Ya da bakımsızlıktan dolayı ısınır ve kasma sorunu olur. Bakım ile düzelir.

Benim monitör 768p olur mu darboğaz olmaması için ne yapmam lazım. Hocam bir de arkadaşım San Andreas'ta kastığını söyledi ben ondan bahsediyorum mümkün müdür sence böyle bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı