2000-2500 TL kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

ia999999999bk

Femtopat
Daha fazla  
Dışarıda basket oynarken ya da uyurken rahat etmek için ve sadece müzik dinleyeceğim kulak içi ANC'si olursa iyi olacak kulaklık arıyorum. Anker Soundcore X10 düşünüyorum ama eğer daha iyileri varsa önerirseniz sevinirim.

Bu arada şu an Anker Soundcore Q30 kullanıyorum. Ses kalitesini gayet yeterli hatta fiyatına göre çok iyi buluyorum. Ses kalitesi ortalama bu civarda tadından yenmez.

Son düzenleme:
Saygıdeğer çokça TWS deneyen bir abim Anker liberty 4 nc önermişti bana bu bütçede, biraz araştırın derim.

Ancak basket için de kullanacağım dediğinden dolayı düşündüğün ürün daha mantıklı olabilir.

Anker liberty 4 NC knowles/dynamic sürücü kullanır. Fakat pre model değil. R/s modeldir. Katiyen alinmaz. Jabra elite 7 senin için en iyi seçenekti fakat fiyatı pahalı. Earfun ürünlerine bakabilirsin. Ayrıca soundcore x10 dünyanın en dandik kulakligidir.

Anker liberty 4 NC knowles/dynamic sürücü kullanır. Fakat pre model değil. R/s modeldir. Katiyen alinmaz. Jabra elite 7 senin için en iyi seçenekti fakat fiyatı pahalı. Earfun ürünlerine bakabilirsin. Ayrıca soundcore x10 dünyanın en dandik kulakligidir.
hocam neden jabra elite 7 biraz açabilir misiniz

hocam neden jabra elite 7 biraz açabilir misiniz
Spor için en ideal kulakliklar Jabra serileridir. Jabra elite 7/8/10 tam bir spor kulakliklaridır. Kulaktan asla düşmezler ergonomik açıdan en iyisidir. Ses kalitesi konusunda en iyileri; 8/10 active serisi olsa da, elite 7 pro'da çok üst düzeydir. Zaten kulağı hassas olanlar farkı çok ciddi anlayamaz.

Spor için en ideal kulakliklar Jabra serileridir. Jabra Elite 7/8/10 tam bir spor kulakliklaridır. Kulaktan asla düşmezler ergonomik açıdan en iyisidir. Ses kalitesi konusunda en iyileri; 8/10 active serisi olsa da, Elite 7 Pro'da çok üst düzeydir. Zaten kulağı hassas olanlar farkı çok ciddi anlayamaz.

Q30 ile aralarındaki ses farkı ne kadardır peki hocam?

Q30 ile aralarındaki ses farkı ne kadardır peki hocam?
Q30 ile Jabra serilerini karistirma dostum. Q30 q10'nun ancli modeli. Aynı driver. Q10'u denemistim vasat bir kulaklık. Jabra, soundcore'den daha iyi ses konusunda. Bir de şöyle bir durum var birisi kulakustu diğeri kulakici. Kulakustu olan modeller daha detaylidir fakat iş ergonomi konusuna gelince kulakiciler alınır her zaman. Jabra alıp, Jabra + uygulamasindan eq yaparsın, istediğin sesi de elde edersin.

Q30 ile Jabra serilerini karistirma dostum. Q30 q10'nun ancli modeli. Aynı driver. Q10'u denemistim vasat bir kulaklık. Jabra, soundcore'den daha iyi ses konusunda. Bir de şöyle bir durum var birisi kulakustu diğeri kulakici. Kulakustu olan modeller daha detaylidir fakat iş ergonomi konusuna gelince kulakiciler alınır her zaman. Jabra alıp, Jabra + uygulamasindan eq yaparsın, istediğin sesi de elde edersin.
Hocam peki Nothing Ear 2 nasıl bir de yeni modeli çıkıcakmış ama. Bilginiz var mıdır?

Hocam peki Nothing Ear 2 nasıl bir de yeni modeli çıkıcakmış ama. Bilginiz var mıdır?
Güzel ama o fiyatı pahalı hocam. 3500 TL civarında. Onun yerine 200-300 TL koyulup Jabra elite 8 active alınır. O kadar bütçeye cikilmazsa, Jabra elite 7 alınır. Jabra elite 7 r/s model değildir. Yani r/s model dediğimiz kulaklık, round sound demektir. Bu kulaklıklar eq ayarina iyi tepki vermez. R/s olmayan kulaklık ise; eq ayarina tepkisi çok iyidir. İstenilen şekilde eq ayarlanip, çok güzel detay alınır. Jabra elite 7/8/10 modelleri r/s olmayan, yani; eq ayarina tepkileri çok iyidir. Jabra elite 7 alın bence. Uygulamasını indirip, eq ayarı yaparsınız. 7-8 saat kesintisiz müzik dinletiyor, daha sonrasında kutusuna koyup şarj olur. 3-4 full kullanimdan sonra kutuyu şarja koyarsınız, şarj olur. Zaten hızlı şarj oluyorlar. 1 saat bile sürmüyor.

Güzel ama o fiyatı pahalı hocam. 3500 TL civarında. Onun yerine 200-300 TL koyulup Jabra elite 8 active alınır. O kadar bütçeye cikilmazsa, Jabra elite 7 alınır. Jabra elite 7 r/s model değildir. Yani r/s model dediğimiz kulaklık, round sound demektir. Bu kulaklıklar eq ayarina iyi tepki vermez. R/s olmayan kulaklık ise; eq ayarina tepkisi çok iyidir. İstenilen şekilde eq ayarlanip, çok güzel detay alınır. Jabra elite 7/8/10 modelleri r/s olmayan, yani; eq ayarina tepkileri çok iyidir. Jabra elite 7 alın bence. Uygulamasını indirip, eq ayarı yaparsınız. 7-8 saat kesintisiz müzik dinletiyor, daha sonrasında kutusuna koyup şarj olur. 3-4 full kullanimdan sonra kutuyu şarja koyarsınız, şarj olur. Zaten hızlı şarj oluyorlar. 1 saat bile sürmüyor.
Anladım hocam şimdiden teşekkür ederim. Taksit işini ayarlayabilirsem Elite 10 almayı düşünüyorum, Teşekkürler.

Geri
Yukarı