2000 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

emreakrsu06

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar marka fark etmeksizin 2 bin TL bütçeyle günlük kullanıma uygun (daha çok müzik dinliyorum) şarj konusunda iyi kablosuz kulak içi kulaklık önerir misiniz?

Arkadaşlar marka fark etmeksizin 2 bin TL bütçeyle günlük kullanıma uygun (daha çok müzik dinliyorum) şarj konusunda iyi kablosuz kulak içi kulaklık önerir misiniz?

Anker Soundcore Liberty 4 NC (şu an fiyatı = 2500TL) Yüksek ses ve Bass için
Jabra Elite 3 (1155TL)Bass için. Ses seviye ortanın bir üstü
Jabra Elite 4 Active (1800TL) Elite 3'e benzer ses ve azıcık güçlü
Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro (2099TL) bu da iyidir
Sennheiser CX True Wireless (2000 bandında Ses kalitesi için en iyisi)

En iyi F/P ürünü Jabra Elite 3(Fiyatını sonuna kadar hak eder)
2500 TL'ye kadar çıkabilseydim Liberty 4 nc alırdım.(İndirime girebiliyor bazen)
Bu önerdiklerimin hepsi çok iyi modellerdir. Ama benim tavsiyem Soundcore Liberty 4 NC. Anker'in en güncel kulaklığıdır. Kaliteli ses verebilecek codec olan LDAC'ı destekliyor

Anker Soundcore Liberty 4 NC (şu an fiyatı = 2500TL) Yüksek ses ve Bass için
Jabra Elite 3 (1155TL)Bass için. Ses seviye ortanın bir üstü
Jabra Elite 4 Active (1800TL) Elite 3'e benzer ses ve azıcık güçlü
Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro (2099TL) bu da iyidir
Sennheiser CX True Wireless (2000 bandında Ses kalitesi için en iyisi)

En iyi F/P ürünü Jabra Elite 3(Fiyatını sonuna kadar hak eder)
2500 TL'ye kadar çıkabilseydim Liberty 4 nc alırdım.(İndirime girebiliyor bazen)
Bu önerdiklerimin hepsi çok iyi modellerdir. Ama benim tavsiyem Soundcore Liberty 4 NC. Anker'in en güncel kulaklığıdır. Kaliteli ses verebilecek codec olan LDAC'ı destekliyor
hocam airpods 2. nesil mi yoksa liberty 4 mü?

Jabra elite 3 sesi o kadar az ki dayanamazsın ,çevre sesleri falan iyi kesiyor kaliteli kulaklık ama ben 2 sıkıntısını gördüm biri sesi çok çok düşük ,yüksek sesle müzik dinleyen biri için ses %30 gibi kalır ,diğer sıkıntısı da sanki suyun altındaymışsın gibi baskı altında hissediyorsun boğuluyor gibi hissettiriyor insanı ,yani böyle bir an önce kulağımdan çıkarayım atayım hissi veriyor sıkıntı veriyor insana ben daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştım ,testlerde ele alınıyor ama çok dikkat edilen bir konu değil normalde, ama ben çok rahatsız oldum .
Realme t100 var şuan idarelik kullanıyorum ,diğer özellikleri Jabra kadar olmasa da çekim güçleri aynı ikisi de rüzgarda yürürken falan kesinti yapıyor ,ama sese gelince Jabra sesi kaliteli olmasına rağmen düşük olduğundan dinlediğinden bir şey anlamıyorsun t100 biraz daha dağınık sese sahip ama çok da kalite farkı yok seslerinde, gel gelelim ses seviyesine ,gücüne baktığımızda Jabradan belki 3 kat daha yüksek sese sahip , dışarıya da vermiyor sesi iyi yalıtıyor.

Ben de arayıştayım 3bine kadar ama çok fazla seçenek var ve aynı fiyatın yarısına çok daha güçlü kulaklıklar olabiliyor ,denemeden bilemiyoruz deneyenlerin de sözüne güvenilmiyor alınca pişman edebiliyor .

Geri
Yukarı